Nieprzeczytane posty

Re: Potrzebujesz informacji o Gdańsku? zapytaj eksperta

4
Wszystko zależy od tego jak Pan zamierza ułożyć sobie czas i jak dobrze zna Pan teren oraz gdzie Pan będzie nocował, gdyż duża część hoteli proponuje swoim klientom darmowy parking. Jeżeli chodzi o samo Trójmiasto w centrum nic darmowego Pan nie znajdzie (chyba, że zostawi Pan samochód na trochę czasu przy którejś z galerii handlowych). Lepszym wyjściem (przy braku hotelowego parkingu) jest pozostawienie samochodu na parkingu płatnym na obrzeżach miasta oraz skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej (często dużo wygodniejsza i tańsza opcja). Jeżeli chodzi o Gdańsk, a w zasadzie Trójmiasto mogę Panu podać kilka adresów, jeżeli Pan powie, gdzie się zatrzyma.
To nie sztuka być turystą, lecz Turystą być - to sztuka!
Witold Tyrakowski

Re: Potrzebujesz informacji o Gdańsku? zapytaj eksperta

5
Witam.
Mam pytanie odnośnie stoczni gdańskiej. Jak to jest z wejściem na jej teren. Wyczytałem że organizowane są wycieczki z przewodnikiem i że można wejść bez problemu, że jest tam jakiś skatepark zrobiony i że różni artyści robią tam swoje prace. Z drugiej strony wyczytałem że wchodzili przez dziurę w płocie bo stała ochrona przy głównym wejściu. Jak to jest w końcu? Interesuję się fotografią i chciałem porobić jakieś zdjęcia jak będę na urlopie w Gdańsku w sierpniu ale nie mogę się doszukać informacji jakiej potrzebuje. Czy można wejść za darmo czy nie? Czy jakieś przepustki trzeba? Jak to jest?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron