Nieprzeczytane posty

Re: bezsensowne wpisy

11
Chciałem nadmienić że wszelkie blokady zostały niejako wymuszone na nas aby utrzymać dobrą kondycję forum.

Gdybym włączył edycję postów to 90% forumowiczów dodawało by linki po naszej edycji, wierz mi nie chciałbyś pozostać na tym forum ponieważ było by zasypane linkami jak również nie znalazłbyś go w Google niestety.

Poza tym wiem jak wyglądało forum przed blokadą, gdzie mieliśmy do usuwania ok 200 wpisów dziennie.

Co do postów o których pisaliście to chętnie je pousuwam. Wiele osób zachwala moje relacje, które od 3 mc są nieaktywne więc takich postów także jest sporo i także staramy się je usuwać .

Blokada ma jeszcze jedną zaletę. Chodzi o to że spora liczba osób na forum w zamian za linki wnosi dużo do forum a jeśli zastosuję się do twoich rad to będzie wyglądać tak

100 postów, 100 linków i forum na dnie.

Zdaje sobie sprawę że każda blokada utrudnia użytkowanie forum ale w dobie nierzetelnego marketingu szeptanego i różnych nielegalnych zabiegów musimy wdrażać to co niezbędne żeby forum trzymać w dobrej kondycji.

Podsumowując.

Usuniemy wszystkie puste posty w reklamowanych blogach
Będziemy bardziej monitorować puste posty a cześć z nich usuwać
Z edycją niestety nic nie da się zrobić można do mnie napisać zawsze mogę cos uzupełnic

Mysle o tej blokadzie na słowa ale wiec że ludzie się wkurzają na blokadę na linki a jeszcze jak wdrożymy na słowa to będzie zupełna katastrofa.

Tak czy inaczej pomyśle o tym aby pozbyć się bezsensownych postów

Dziękuje za spostrzeżenia piszcie co jeszcze chcielibyście lub nie

Re: bezsensowne wpisy

12
Witam wszystkich ponownie.

Poczyniliśmy pewne zmiany.

1) każda reklama zastała zamknięta żeby uniknąć pustych postów
2) pomału zabieramy się za usuwanie bezsensownych postów
3) Nowo zarejestrowani użytkownicy po zalogowaniu otrzymują komunikat na samej górze forum że nie akceptujemy spamu, marketingu szeptanego i pustych postów, kierujemy wszystkich do sekcji reklama stron, gdzie jest wyjaśnione ze akceptujemy wyłącznie wartościowe posty. Ów komentarz pozostaje do 2 postów a następnie znika automatycznie
4) Zmieniliśmy tekst w blokadzie na linki, w którym informujemy iż aby dodać link trzeba zajrzeć do sekcji reklama stron a tam jest opisane co i jak


Mam nadzieje że ów zabiegi pomogą uniknąć pustych postów i spamu.

Jeśli macie nowe pomysły to zapraszam do tematu.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na naszym forum oraz wszelkie kwestie dotyczące forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości