Nieprzeczytane posty

Re: Najpiękniejsze miejsca na świecie- Co nowego na naszym F

21
gibka_gazela pisze:Te zdjęcia motywują mnie do pracy. Nie wiem gdzie bym była gdyby nie wizualizowane marzenia, w tym wypadku na pięknych zdjęciach :). Ja chce na Filipiny! :P
Mówi się, że zazdrość jest negatywnym uczuciem, a tymczasem może właśnie zadziałać pozytywnie, chcesz sobie podnieść poprzeczkę. Skoro ona uzbierała na wyjazd, to czemu nie ja? Mi się najbardziej marzy Wyspa Wielkanocna. Jestwyzwanie.

Re: Najpiękniejsze miejsca na świecie- Co nowego na naszym F

25
Yeseniapol94 pisze:
gibka_gazela pisze:Te zdjęcia motywują mnie do pracy. Nie wiem gdzie bym była gdyby nie wizualizowane marzenia, w tym wypadku na pięknych zdjęciach :). Ja chce na Filipiny! :P
Mówi się, że zazdrość jest negatywnym uczuciem, a tymczasem może właśnie zadziałać pozytywnie, chcesz sobie podnieść poprzeczkę. Skoro ona uzbierała na wyjazd, to czemu nie ja? Mi się najbardziej marzy Wyspa Wielkanocna. Jestwyzwanie.
Zgadzam się z tym, ponieważ widzę u siebie podobne zachowanie tylko, że prowadzą one mnie do nieszczęścia.

Re: Najpiękniejsze miejsca na świecie- Co nowego na naszym F

26
Jedno z piękniejszych miejsc jakie udało mi się zobaczyć podczas mojej 15-sto miesięcznej wyprawy przez Pacyfik ( Panama - Australia ) było niezwykłe miejsce w Nowej Zelandii:

Obrazek


Turkusowe jezioro Pukaki stanowi idealny kontrast dla otaczającegio go środowiska. Zielone polany z kolorowymi kwiatkami i góra Cooka - najwyższy szczyt Nowej Zelandii (3754 m.n.p.m). Można patrzeć na ten widok godzinami!

Kolejnym miejscem była wyspa Huahine:
Obrazek


Miejsc takich było pełno. Widoki to nie wszystko, najważniejsi są ludzie. To oni budują klimat tych magicznych miejsc!
Zapraszam na mojego bloga, gdzie opisałem więcej miejsc oraz opublikowałem dużo zdjęć:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na naszym forum oraz wszelkie kwestie dotyczące forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości