Nieprzeczytane posty

Re: Tydzień wakacji nad morzem, tylko gdzie? :)

11
Czy ja wiem.... Moim zdaniem jest jednak o wiele taniej ponieważ fajny wypoczynek mozna sobie zorganizować w całkiem sensownej cenie. Ceny noclegów w sezonie na południu Europy bywają bardzo wysokie. W Polsce jest jdnak o wiele , wiele taniej.
Nie piszę tutaj o hotelach bo jednak hotele potrafią być drogie Ale na przykład o wynajęciu sobie własnego mieszkania:
www.dhapartamenty.pl - tutaj mozecie sobie zobaczyć jak kształtuja się ceny mieszkań w Sopocie czy w Gdańsku.

Re: Tydzień wakacji nad morzem, tylko gdzie? :)

13
Myślę, że spokojnie można wybrać jeden z nadmorskich kurortów nad Bałtykiem na spędzenie czy to majówki, czy też generalnie urlopu i wypoczynku. Jedynym warunkiem aby tak się stało jest bez wątpienia dobra, słoneczna pogoda i od tego zależy zdecydowanie najwięcej, nasza ocena danego miejsca. Oprócz Ustki jest jeszcze Kołobrzeg, Hel, Rewal- cała paleta wielu miejscowości.
www.ApartamentywKarpaczu.eu - Witaj w Karpaczu. Wynajmij odpowiedni dla siebie apartament.

Re: Tydzień wakacji nad morzem, tylko gdzie? :)

16
ewelinaaa92 pisze: 13 lut 2017 19:10 Ceny nad polskim morzem wcale nie odbiegają od cen za granicą, to mnie smuci. Ale w tym roku dał się zauważyć że ludzie częsciej wybierali polskie morze niż wyloty ze względów bezpieczeństwa.
Trudno się nie zgodzić. Gdańsk, Gdynia, Sopot i kasy wydane jak za tydzień w Hiszpanii :shock:
Jak w Torrevieja to tylko w apartamencie z widokiem na morze, sprawdź:
http://apartament-lamata.pl/pl/ (y)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron