Nieprzeczytane posty

Re: Majówka last minute - gdzie?

12
Ja byłem już dwa razy z narzeczoną w spa na długie weekendy. Panowie wiem jak o tym możecie myśleć, ale idźcie! Nigdy nie czułem się tak dobrze jak weekendzie pełnym zabiegów w spa :D
Nie boję się zabłądzić. Powiem więcej: uwielbiam błądzić, bo zawsze wtedy odkrywam coś zaskakującego. Coś, czego nikt nie widział, ani nie przeżył na własnej skórze.

Re: Majówka last minute - gdzie?

15
Niekoniecznie im wcześniej tym taniej. Jeszcze są opcje promocji, zniżek tuż przed dla spóźnialskich, nawet 50% zniżki.

Osobiście uwielbiam półwysep Helski w majówkę i tam zawsze się znajdą jakieś miejscówki, lokalizacje i nie koniecznie będzie to hotel bryza w cenie wycieczki na Malediwy. Na samym Helu polecam pensjonat Sun&Snow Cypel Helski lub Kołobrzeg - Resorts Kołobrzeg (który jest trochę połączeniem urlopu nad morzem z urlopem w mieście, gdzie są jakieś atrakcje jeśli pogoda nie dopisze).

Bardzo polecam ogólnie zaglądanie na wyszukiwarkę www.google.pl mają największą w Polsce bazę apartamentów i pokoi z gwarancją najniższej ceny danej oferty. Nawet w szczycie sezonu można znaleźć dobre lokalizacje w przystępnej cenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron