Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

15
Tam jeszcze nie byłem ale może kiedyś się wybiorę :) bo ostatnio mnie bardzo zainteresowały nasze polskie góry, byłem w Zakopanym oraz Wiśle. Bardzo mi się podobało, przypomniały mi się jeszcze czasy szkolne jak na wycieczce byłem w tej miejscowości i razem całą klasą zdobyliśmy w jeden dzień szczyt. Niezapomniane chwile

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

16
janekpodróżnik pisze:Polecam Mazury i Pomorze, ale poza sezonem. Jest cicho i spokojnie, a ceny spadają, może nie jakoś mocno, ale na tyle, że można sobie na to pozwolić. A jeszcze gdy trafi się fajna okazja na jakimś bookingu , to już w ogóle można oszczędzić :)
W tej chwili całkiem niezłe oferty w tej okolicy ma Bookapart, możesz sobie sprawdzić :)

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

17
W Polskę to najlepiej sobie pojechać gdzieś nad morze :) To jest najlepsze miejsce na wypoczynek z całą rodziną taki tygodniowy albo nawet dwu tygodniowy. Bo czasem nawet tydzień nie starczy do tego by się opalić a dwa tygodnie urlopy nad morzem jest właśnie bardzo dobre i może służyć każdemu. :) ja polecam różne miejscowości nadmorskie ale mi się najlepiej odpoczywa w Sopocie i Trójmieście.

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

18
No z ostatnio odwiedzonych miejsc mogę polecić ekonomiczny wyjazd rodzinny do Sypniewa w województwie Wielkopolskim :) Pojechaliśmy z dzieckiem i teściową (dla opieki nad małym). Za dwutygodiowy pobyt w hotelu Centrum Activ z wyżywieniem, dostępem do atrakcji hotelowych (m.in. basen, sauna) zapłaciliśmy okrągły 1000. Pokoje bardzo fajne łazienka, internet i tv. W samym ośrodku mieliśmy sporo atrakcji, byliśmy nawet na tenisie. W drugim tygodniu postanowiliśmy skorzystać z regionalnych atrakcji, konie i quady. Rejon nie jest górzysty ani nie nad jeziorem jednak pobyt był bardzo udany, a okolica malownicza. Myśle, że za tą cenę to najlepszy wyjazd :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron