Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

5
Zaawansowanym fanom rowerów na kolejną wyprawę polecam wybrać Ziemiański Szlak Rowerowy, jest najbardziej„wielkopolską” trasą rowerową w całym Wielkopolskim Systemie Szlaków Rowerowych. To tutaj obejrzycie wiele ziemiańskich dworów, pałaców, stadnin konnych oraz zabytkowych kościołów i klasztorów. Będziecie mieć okazję odwiedzić jedyny w swoim rodzaju skansen filmowy, a nawet przejechać się drezyną lub kolejką parkową. dystans - 242 km

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

7
Ja lubię podróżować po Polsce, zwiedzać piękne rejony, oglądać zabytki, piękne historyczne dwory, parki, zamki i warownie, opisujące swym wyglądem historię zdarzeń mających miejsce w naszym kraju. Ostatnio, wykorzystując możliwość wypożyczenia busa, pojechałem do Andrychowa, by zwiedzić to miasto i zobaczyć między innymi piękny park, a w nim historyczny zamek andrychowski. Wczasy po mojemu to odwiedzanie urokliwych miejsc w Polsce i w międzyczasie poszukiwanie noclegu - codziennie gdzieś indziej. Polecam taki sposób wypoczynku z lekkim zastrzykiem adrenaliny :)

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

9
Co roku wybieram z chłopakiem Niesulice, zastanawiamy sie nawet czy nie kupić tam domku na stałe ;) piękne lasy, cudowne czyste jezioro, i maja tam pyszne pierogi ale nie powiem dokładnie w , którym miejscy bo sprzedają w dwóch barach ;d. Domek jest ceglany z kuchnią dwoma pokojami w każdym łóżko dwu i jedno osobowe, osobno łazienka i prysznic. ciepła woda oczywiście jest ;d Bardzo mili ludzie, można sie odprężyć i zabawić ;d za niską cene ;) dostępne są do wypożyczenia łódki, jachty , motory wodne, i dla miłośników łowienia rybek coś się znajdzie ;d. Przyjemne wspomnienia mam z powszedniego lata, gdy wchodziłam do wody widziałam jak w lustrze wszystkie rybki bardzo wyraźnie które obok mnie pływały ! piękny widok ;)

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

10
Mazury i góry... wypadu nad morze nie polecam. Uporczywie jeździłem kilka lat i co roku brzydka pogoda, nudno i strasznie drogo.
W tym roku zmuszony byłem do krótkiego urlopu, więc wybrałem się niedaleko bo zaraz pod Warszawę w okolice Zalewu. Było super.. miejsce urokliwe, blisko plaża, dobre jedzenie, a co najważniejsze piękne ciepłe słoneczko. Polecam. Byłem w CKS NICOLA w Serocku i planuje tygodniowy urlop pod koniec listopada, bo ciekaw jestem jak w tym okresie wygląda to urokliwe miejsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron