Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie na jesienny wyjazd w Polsce?

22
Jesienią może coś mniej obleganego, ale za to żeby było co zobaczyć, gdzie pójść, ale i hotel był przyjemny. Ja lubię takie klimaty. Np. dobrze wspominam wyjazd do Białej Podlaskiej, spodobało mi się to miasto, nie jest duże, ale ma swój klimat i sporo miejsc do których warto zajrzeć. Co do tego przyjemnego hotelu to my wybraliśmy hotel Delfin, standard w porządeczku, wygodne pokoje, cena dobra. Fajnie tam jesienią pojechać :)

Re: Gdzie na jesienny wyjazd w Polsce?

23
Jesienią Kraków. Piękny zawsze, ale jesienią urokliwy najbardziej. Często tam zaglądam, dobrze tam odpoczywam. Nie muszę imprezować, do szczęscia wystarczy mi spacer po rynku i dobry hotel. Zawsze nocuję w Best Western Efekt Express, gdzie mam pewność wysokiego standardu i że mnie będę musiała się niczym przejmować. Tak się odpoczywa :D

Re: Gdzie na jesienny wyjazd w Polsce?

28
My się wybieramy z mężem na Śląsk Mieszkamy na północy Polski, więc będzie to ciekawa odmiana, zwłaszcza że mąż interesuje się takimi industrialnymi klimatami. Jaki hotel możecie polecić w Katowicach, ewentualnie w Zabrzu? Myślałam nad Hotelem Diament. Widzę, że jak się zamówi Diamentową Kartę, to otrzymuje się zniżki na noclegi, a raz na jakiś czas organizowana jest większa promocja i wtedy może to być nawet 40%. Znacie ten hotel?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości