Nieprzeczytane posty

Re: Podróż poślubna w lipcu/sierpniu

12
a_gatka pisze:Zastanawiamy się właśnie nad Santorini, Kos albo Lefkadą. Jakie macie o nich opinie? Nastawiamy się na przyjemny wypoczynek i wycieczki lokalne koniecznie. Narzeczony namawia mnie na no limits rowerowe, ale po przygotowaniach do ślubu chcę chyba odpocząć leniwie, nie aktywnie. :D
na Santorini czy Kos jest stosunkowo mało do zwiedzania. Na Kos są piękne plaże. Wypoczynek stacjonarny, jakieś drobne szwędanie się po okolicy owszem, ale więcej zwiedzicie wybierając np. Rodos czy Kretę, jeśli i Grecji mowa.

Re: Podróż poślubna w lipcu/sierpniu

13
alexon pisze:Podczas mojej podróży poślubnej czas spędziliśmy na Majorce. Cudowna atmosfera, pyszna kuchnia, piękne plaże no i 100% pogody :)

Taaaaaaaaaak, też byliśmy na Majorce - piękna pogoda, wysoki standard w hotelach, no i ludzie bardzo mili :D :) Nieważne, czy idziesz na plażę, na kolację do restauracji czy po prostu sobie spacerujesz - wszędzie spotykasz się z życzliwością ze strony miejscowych :) Jesteśmy rok po ślubie, na rocznicę znów tam wracamy, żeby odświeżyć wspomnienia :* Polecam rezerwację na startholidays.pl, bo można trafić na fajną ofertę i od razu bukuje się wszystko - podróż i hotel. :D :)

Re: Podróż poślubna w lipcu/sierpniu

20
Lipiec i sierpień to bardzo dobrze miesiące na podróż poślubną. Chociaż trzeba się przygotować na tłumy turystów. Ale są też osoby, którym zupełnie to nie przeszkadza. Ja chętnie wyjechałabym ponownie do Grecji. Nigdy nie pomyślałam, że może mi się tam aż tak spodobać. Jakiś czas temu byłam na krótkim urlopie na Krecie w apartamentach Nikolas i chociaż zupełnie nie miałam ochoty tam jechać, po przyjeździe na miejsce chciałam tam zostać przynajmniej na kilka najbliższych miesięcy. Pogoda była wspaniała, tamtejsi ludzie ugościli nas jak swoich przyjaciół, widzieliśmy nawet wesele, które było prawdziwym greckim weselem. Nigdy wcześniej w żadnym miejscu nie czułam się tak dobrze. Zauważyłam też, że od niedawna Kreta jest coraz bardziej popularna jeśli chodzi właśnie o podróże poślubne, bo jest mniej przereklamowana niż np. europejskie stolice, a jest równie urokliwa i zajmująca. Ja ze swojej strony mogę polecić to miejsce wszystkim tym, którzy tam nie byli albo nie chcą tam jechać, bo uważają, że jedyną atrakcją jest leżenie na plaży (nawet nie wiecie jak się mylicie)!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości