Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie....nad morze

13
Grecja albo Malta. Wcale nie jest drożej niż nad polskim morzem, szczególnie jeśli mamy do dyspozycji tanie loty. Pogoda też znacznie lepsza no i bardziej przewidywalna niż u nas, wiec można spokojnie jechać również poza sezonem :)

Re: Gdzie....nad morze

15
Najlepiej jechać nad polskie morze. Jest tam pięknie i bezpiecznie. Lepiej jednak omijać modne miejsca i wybrać się np. do Łeby. Ceny są ta znacząco niższe. Na portalu reklama usunięta znajduje się spory wybór tanich pokoi. Warto tam sobie zerknąć.

Re: Gdzie....nad morze

16
Ja natomiast proponuję wybrać się do Władysławowa. Jest to jeden z wiekszych kurortów ale nie odczuwa się takiego tłlumu ludzi latem. Są tam również spokojniejsze rejony, puste miejsca na plaży tak wiec można wypocząć i miejsce nadaje się na wakacje praktycznie dla każdego. Wypoczywaliśmy tam rok temu . W tym roku również wracamy Ceny noclegów nie podrożały. Jak widać: jeśli odpowiednio wcześnie rezerwujecie to może uda sie Wam coś ustrzelić w cenie ok 20 zł za osobę chociaż moim zdaniem lepiej jest trochę dopłacić ale zabukować sobie coś w lepszym standardzie.

Re: Gdzie....nad morze

17
Ja przepadam za Kołobrzegiem. Od lat tam jeżdżę. Ulubionym miejscem pobytu jest dla mnie hotel MAXYMILIAN.
Hotel jest położony w bardzo atrakcyjnym miejscu, blisko promenady, zacisznie, romantycznie. W hotelu bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie, a pokoje bardzo ładnie wystrojone.

Re: Gdzie....nad morze

19
Nie jest to do końca prawdą,bo generalnie pogoda zawsze może być nieobliczalna i zepsuć się,niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy. Ja moge polecić piękny Darłówek z czysta plażą,gdzie zachody słońca wyglądają zdecydowanie najlepiej :)

Re: Gdzie....nad morze

20
fredperry pisze:Czesc, czy ktos z Was moze polecic takie miejsce na swiecie, gdzie mozna wybrac sie w Sierpniu - Wrzesniu gdzie bedzie:
Cieple Morze, Lasy, Parki Narodowe, Jeziora....jednym z takich krajow jest USA, ktore mam juz dosc dobrze objechane, wiekszosc parkow widzialem, przeszedlem sporo szlakow i kapalem sie na florydzie....a czy jest jeszcze taki kraj, gdzie mozna wykapac sie w ciplym morzu i pozwiedzac nautre? (nie przepadam za zwiedzaniem miast) dzieki (y)
Witam

A jaki moze byc budzet tego wyjazdu?
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości