Nieprzeczytane posty

prawdziwa propozycja

1
Cześć , Jestem Astrit mam 24 lata / to nie jest moje prawdziwe imię ale dla celów całego planu , pomysłu doszłam do wniosku ,że właśnie tak chce się nazywać nie jestem tu po to aby wdawać się w dyskusje albo dywagować czy mój pomysł w ogóle ma sens bo jeżeli według was nie ma to oznacza ,że absolutnie nie jest dla was i Bardzo was proszę nie próbujcie mnie proszę nawracać bo to bezskuteczne. Zduszałam takie idee w zarodku próbując podporządkować się do społeczeństwa latami lecz niestety to już koniec moich społecznych możliwości cóż nie jestem zwierzęciem stadnym , nie szukam kompromisu bo moje marzenia i wizja jest absolutnie suwerenna. Troche jakbym była dyktatorem wobec własnych marzeń.
Kończę ekonomie choć to nigdy nie było dla mnie. Moja wizja jest taka> chce uciec od cywilizacji Całkowicie . Nie chodzi mi o zwykłą przeprowadzkę do lasu. Chodzi mi o znalezienia zakątka na tej planecie które byłoby najbardziej optymalne do zamieszkania . Marze o życiu na wyspie (fantazja o tropikalnych wyspach wiem typowe ) i przede wszystkim totalne odludzie. Nie mam wielkich wymagań. Zdaje sobie w pełni sprawę ,że przeżycie w takich warunkach jest bardzo trudne . Biorę wiec pod uwagę hodowle zwierząt i roślin . Nie mam w pełni dokładnego planu .Wymaga on przygotowania i wiedzy którą wspólnie możemy posiąść.
Tutaj wchodzi właśnie twoja rola. Jeśli też tego pragniesz to jestem chętna do rozmowy .Nie interesuje mnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną bo nie o sex tutaj chodzi choć siła fizyczna i bezpieczeństwo zawsze się bardzo przydaje . Jeśli szukasz seksu to nie marnuj swojego i mojego czasu bardzo cię proszę wyrusz w stronę tinderów i poznaj podobną sobie . Jestem bardzo ostrożna do ludzi więc jeśli będziesz próbował(a) mnie oszukać to łatwo się domyśle.
Nie mam dużych wymagań ale >
• Z całym szacunkiem do tego kraju ale nie Polska.
• Bardzo duży nacisk kładę na osobowość więc jeśli jesteś toksyczny/a i trudny/a do zniesienia ,łatwo się denerwujesz czy wyładowujesz na innych to wybacz
Nie lubię dominacji, wredoty i zakłamania.
Tak czy inaczej przed całym planem minie trochę czasu w lipcu jadę za granice by zarobić więc z pewnością będziemy musieli się poznać i sprawdzić czy ze sobą wytrzymamy .
• Musisz być całkowicie pewny/a znam wielu ludzi którzy przed wyjazdem potrafią mnie wystawić do wiatru więc tylko i wyłącznie zdecydowani najlepiej introwertycy bez większych potrzeb społecznych. To bardzo ważne byś w środku drogi nie zmienił poglądów.
• Wiedza której również ja nie mam zbyt dużej ale chce wspólnie nabyć i wdrożyć do planu
Nauka pozyskiwania pożywienia , tworzenia schronienia oraz dbanie o łódź w którą musimy wspólnie się zaopatrzyć itd. Itp.
• Mile widziani miłośnicy zwierząt, dobrej starej muzyki w stylu Jannis Joplin czy doorsów, i spokojnego usposobienia. Z Mojej strony mogę powiedzieć ,że jestem osobą spokojną , cierplwą i nie toksyczną . Mam takie wady jak nieśmiałość , aspergera i depresje która efektywnie mogłabym leczyć ziołami ale gwarantuje ,że nie przewalam jej na innych. Cenie sobie miłą atmosferę. Szukam sposobu na ucieczką od systemów i kontroli. Moje zainteresowania to świat podwodny ,bogowie greccy zwłaszcza Posejdon, prawdziwa muzyka > the doors ,pidzama p, stare albumy myslovitz ,Janis Joplin oraz palenie bagiennego ziela. Nie zainteresowanych bardzo proszę nie odpowiadać. Wiem ,że jestem łatwym kąskiem do oceniania ale bardzo was proszę. Nie traktujcie tego jako atak czy też możliwość zabawy w psychologa bo jest to w pełni świadoma decyzja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości