Nieprzeczytane posty

Re: Pytanie o reklame

11
Pocztówka czy jakaś ozdoba to coś co wpadnie w oko, ale potem wypadnie kurząc się w kącie albo szufladzie. Fajne są gadżety użytkowe (typu np. pendrive) bo jeśli są realnie użyteczne funkcjonują razem z osobą obdarowaną, przez co nazwa/logo dużo lepiej zapada w pamięć. Z powodzeniem od lat stosują to firmy farmaceutyczne (z nazwą/logiem rozdają stetoskopy, etui na recepty, pulsoksymetry, ciśnieniomierze, glukometry - co się tylko da i jest często pod ręką lekarza).

Re: Pytanie o reklame

12
Ja prowadzę usługi krawieckie od ponad roku i powiem Ci, że 2 rzeczy działają, jeśli chodzi o powracających klientów - ładne opakowanie (tak, tak pakuję im ich własne ciuchy, np. załatane spodnie :D ) i jakieś internetowe wsparcie, typu facebook czy remarketing, jakieś fajne porady online. To by u Ciebie zadziałało, np. pisanie bloga, którego polecasz na odjezdne gościom. Może coś tutaj się dowiesz z tej dziedziny, bo ja w sumie dopiero od roku się interesuję promocją online: xxxxxxxx Ja właśnie tak działam, czytam blogi i u siebie testuję. Może w przyszłym roku znajdę budżet na reklamę z prawdziwego zdarzenia, zobaczymy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości