Nieprzeczytane posty

Pytanie o reklame

1
Dzień dobry wszystkim, mam do was pytanie, co myślicie o tym, żeby każdemu wczasowiczowi, który korzysta z mojego pensjonatu. Dać jakiś mały upominek, żeby pamiętał o tym miejscu i chciał wracać ? hmm ?

Re: Pytanie o reklame

5
ja kubków nie używam, wolę filiżanki.
Może to jest pomysł, ale nie każdy lubi ologowane filiżanki, kubki, talerzyki etc - ja nie lubię i nie używam, nawet w pracy.
Bardziej ceniłabym sobie pendrive'a (zawsze przyda się kolejny); torbę płócienną na zakupy z jakimś fajnym hasłem czy logo lub adresem strony internetowej

Re: Pytanie o reklame

9
Gadżety reklamowe są spoko, pomyśl nie wiem gdzie jest twój pensjonat ale jeśli okolica jest fajna to może pomyśl o pocztówkach?

Dla Ciebie zakup kilku tysięcy sztuk to nie będzie raczej specjalny problem, każdy gość otrzymywał by od Ciebie pakiet, na którym była by reklama twojego ośrodka (ja bym polecał raczej jakąś subtelną). Niektórzy jeszcze wysyłają pocztówki, lub dają innym po powrocie więc docierałbyś do nowych potencjalnych klientów.

Jak chcesz to mogę jakoś pomóc w kwestiach reklamowych, pisz na PW :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron