Nieprzeczytane posty

Re: "Pomysł na prezent

71
Forum podróżnicze, więc myślę, że warto wspomnieć o takiej formie prezentu... Może jakiś wspólny wyjazd? Według mnie takie prezenty, po których zostaje nie tylko coś materialnego, ale i jakieś piękne wspomnienia są najlepsze. Nie chodzi mi nawet o to, żeby od razu fundować jakąś egzotyczną wycieczkę, bo przecież nie każdego stać, ale nawet jakiś wypad na weekend może być fajny. Ja mojego chłopaka zabrałam na rocznicę do stolicy i powiem Wam, że bawiliśmy się super. W dodatku udało mi się znaleźć świetny nocleg także jeśli ktoś był zainteresowany i też szukał to mogę jak najbardziej polecić. Warto wybierać zakwaterowanie w centrum, bo jak jedziemy tylko na przykład na 2-3 dni to szkoda tracić czasu dodatkowo na dojazdy na przykład.

Re: "Pomysł na prezent

73
damian89 pisze:Dzień dobry, jakie najczęściej prezenty kupujecie swoim bliskim ? Gdyż ja kupuje często biżuterie, i tak sobie myślę, że czas na zmiany i nowe pomysły he he
Staram się dobrać prezent do bieżących potrzeb człowieka

Re: "Pomysł na prezent

75
Ja długo nie mogłam się zdecydować co kupić. Gdy już się zdecydowałam to przychodził argument przeciw(kosmetyki nie bo alergie, perfumy nie, bo każdy dobiera sam itd.). Rewelacyjny dodatek dla każdej kobiety. Wydaje się być to idealny pomysł?

Re: "Pomysł na prezent

76
A to prezent osobisty w 100%jadalny. Ciastka korzenne z lukrem.Pomysł rysunku mój oczywiście. Wykonała jedna Pani u której już wczrśniej zamawiałam. Babeczka narysuje wszystko co sobie wymyślę.
Czerwone włosy nie przypadkowo ponieważ akurat ja mam czerwone włosy;)
Załączniki
IMG_20171211_231653_120.jpg
IMG_20171211_231653_120.jpg (1.14 MiB) Przejrzano 5266 razy

Re: "Pomysł na prezent

77
Pinklady Wow! Widzę, że ktoś tu ma niezły talent! Z takich słodkich prezencików mój ukochany na pewno byłby zadowolony. Tylko u mnie wyglądałyby nieco bardziej koślawie :)
Ja mojemu kupuję w tym roku wykrywacz metali. Może zarobimy na następne podróże :)

Re: "Pomysł na prezent

79
bardzo nie lubię odpowiadać na pytanie co mogę kupić na prezent ukochanej osobie? Jeśli jesteś z kimś to powinieneś wiedzieć o czym ta druga osoba najbardziej marzy.
Dla mnie zawsze najlepszym pomysłem jest książka albo jakiś dobry film.
Mój ukochany jest fanem gwiezdnych wojen więc zawsze cieszy się jak dostanie jakiś gadżet związany z tą sagą

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości