Nieprzeczytane posty

Knajpy

1
Wrocław to piękne miasto, na które poznanie trzeba przeznaczyć trochę czasu i które nigdy nie przestaje zaskakiwać. Ale jak już się zmęczycie i będziecie chcieli odpocząć przy naprawdę dobrym piwie to polecam Zakład Usług Piwnych ;)

Re: Knajpy

5
Z tymi kłódkami to może i jest jakaś tradycja. ale ja jestem jej całkowicie przeciwny. Właśnie przez to wieszanie kłódek został całkowicie zeszpecony jeden z piękniejszych mostów Wrocławia a mianowicie znajdujący się na Ostrowiu Tumskim Most Tumski. I w tej sprawie moje zdanie nie jest odosobnione ponieważ niedawno czytałem, że do władz miasta zostanie skierowane pismo od konserwatora zabytów nakazujące usunięcie wszystkich kłódek i zarządzenia całkowitego zakazu ich wieszania.

Re: Knajpy

7
Pewnie i sporo jak wszędzie ale znając życie to nie wszystkie są takie fajne :) więc może jakaś nazwa na sprawdzoną knajpkę na wypad z kobietą przy okazji zbliżających się walentynek ?:)

Re: Knajpy

9
Jeśli chodzi o kłódki na moście Tumskim to część z nich została ostatnio usunięta, resztę zdejmą w 2015 roku przed remontem mostu.
Jeśli chodzi o kluby to jest ich we Wrocławiu całe mnóstwo - te, które mogę polecić to:
Casa de la Musica - super miejsce w centrum miasta, na Rynku. Bardzo klimatyczny wystrój w stylu kubańskich lokalów z lat 20, 30. Super muzyka, przepyszne drinki.
Mańana - w tym klubie możemy potańczyć w rytmach jazz, reggae, latino, big-beat, i przy wielu innych. Bardzo dużo ludzi, mnóstwo obcokrajowców. Blisko Rynku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wrocław”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości

cron