Nieprzeczytane posty

Re: Czarnobyl. Sterownia otwarta dla ludzi. Turyści spędzą w niej niecałe 5 minut

2
Ostrzegam nieswiadomych przed promieniowaniem, ktorego skutki mozna odczuc dopiero po kilku czy kilkunastu latach.

http://podroze-forum.pl/wybrana-relacja ... 11730.html
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: Czarnobyl. Sterownia otwarta dla ludzi. Turyści spędzą w niej niecałe 5 minut

3
Niedawno zdecydowałem się pojechać do Czarnobyla! Planowałem od dawna, przeczytałem dużo informacji ... Na początku chciałem iść sam. W efekcie znajomy poradził - lepiej iść z doświadczonymi przewodnikami - nie będzie żadnych problemów.

W Google znalazłem stronę, zarezerwowem na 14 lipca - zadzwonili, zgodzili się. Zebrała się grupa, powiedzieli mi o miejscu naszego spotkania. Zabrał nas wygodny autobus.

Nie było też problemów na granicy z Ukrainą. Jak w przyszłości.

Nie wiem, co mówią o promieniowaniu - byliśmy z dozymetrami i wszystko było w dopuszczalnych granicach.

Generalnie wielkie podziękowania dla przewodników ze strony wycieczki-do-czarnobyla.pl - były same pozytywne wrażenia :) Postanowiłem więc napisać tutaj na forum. Moje rekomendacje.

Re: Czarnobyl. Sterownia otwarta dla ludzi. Turyści spędzą w niej niecałe 5 minut

4
W Czarnobylu są miejsca o wysokim promieniowaniu. Aby zobaczyć wszystkie najciekawsze zakątki tego wyjątkowego miejsca i potrzebować przewodników.
Skorzystałem również z usług firmy, która zorganizowała dla nas grupową wycieczkę Czarnobyl z Polski 10 sierpnia. To była genialna wycieczka nie tylko ze względu na ciekawe miejsca, ale także wspaniały polskojęzyczny przewodnik, ciekawe historie i ciekawostki, których nie sposób przegapić.
Z wyjazdu pozostają tylko pozytywne wrażenia.

Re: Czarnobyl. Sterownia otwarta dla ludzi. Turyści spędzą w niej niecałe 5 minut

5
@Forbidden_zon czy mozna zapytac, tak z ciekawosci, jakie byly koszty tej wyprawy z Polski do Czarnobyla?
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Najciekawsze informacje turystyczne z sieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 77 gości

cron