Nieprzeczytane posty

Białystok ogólnie

1
Jak większość miast oferuje wiele zarówno dla mieszkańców,jak i dla turystów.Centrum Białegostoku skupia się wokół pałacu Branickich zwanym "Wersalem północy".Oryginalny trójkątny Rynek Kościuszki otaczają;kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny,ratusz i pałac.Stoją tam również pomniki trzech wybitnych Polaków: Józefa Piłsudskiego,Jana Pawła II a także Jerzego Popiełuszki.

Oprócz wspomnianych wcześniej zabytków,wartymi zobaczenia są także kościoły Świętego Ducha,św Wojciecha oraz Marii Magdaleny.

Na uwagę zasługują również muzea; Okręgowe (ratusz),Historyczne ( Pałac Miejski) oraz Wojska. :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Białystok ogólnie

2
Białystok swoją największą popularność w nowoczesnej Polsce zdobył dzięki słynnemu Kononowiczowi i jego kampanii wyborczej. jego wypowiedzi, program wyborczy, poglądy, były hitami portalu youtube, a i do tej pory są popularne, zaliczając się już do klasyki. sformułowania typu: "niczego nie będzie" na stałe weszły do języka codziennego.

Myślicie, że to koniec kariery politycznej tego Pana ?
byle dalej...

Re: Białystok ogólnie

3
backpacker pisze:Białystok swoją największą popularność w nowoczesnej Polsce zdobył dzięki słynnemu Kononowiczowi i jego kampanii wyborczej. jego wypowiedzi, program wyborczy, poglądy, były hitami portalu youtube, a i do tej pory są popularne, zaliczając się już do klasyki. sformułowania typu: "niczego nie będzie" na stałe weszły do języka codziennego.

Myślicie, że to koniec kariery politycznej tego Pana ?

Właśnie! Dawno nic o Kononowiczu nie słyszałem! Poza tym, że doping na Żylecie, w Warszawie prowadził. :lol:

Re: Białystok ogólnie

5
Niedaleko Białegostoku mieszka moja rodzina. Jeździłam tam co roku aż nie wyprowadziłam się z rodzinnego domu. Osobiście nie lubię tamtych okolić bo oni nie lubią nas ślązaków. Zawsze jak tam przyjeżdżałam ktoś prosił mnie żebym powiedziała coś gwarą i robili ze mnie odpustową atrakcję. Wiem, że jest to piękne miejsce z wieloma zabytkami ale mi się kojarzy wyłącznie z byciem "węglową panienką".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Białystok”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości