Nieprzeczytane posty

Re: Najpiękniejsze i najciekawsze nadmorskie zakątki Polski

11
Przebiegłem wszystkie posty w tym temacie i nie zauważyłem Ustki.
Jestem szczególnie związany z tą miejscowością - tu spędzałem wakacje w dzieciństwie. Jeżdżę tu co rok, a nawet wiele razy w roku :). To, co stało się w ciągu ostatnich kilku lat w Ustce dzięki unijnym pieniądzom jest jednak godne podkreślenia niezależnie od tego, czy się to miasteczko lubi, czy też nie.
Polecam odwiedzenie Ustki o każdej porze roku.

Re: Najpiękniejsze i najciekawsze nadmorskie zakątki Polski

12
Mi bardzo podobało się w Niechorzu :) Jest bardzo spokojnie i kameralnie - można wypocząć a dla mnie relaks jest najważniejszy. Szczególnie po całym roku pełnym pracy.
Znajduje się tam świetny dom wczasowy - Kormoran w którym byłam już wielokrotnie. Dobry, sprawdzony ośrodek - w spokojnej dzielnicy miejscowości - bliziutko plaży - zaledwie parę minut spacerkiem. Jedzenie również smaczne. Regionalne potrawy ale także z różnych kuchni świata ;)
Jest też niedrogo - zdecydowanie taniej niż w większych kurortach nad morzem.

Re: Najpiękniejsze i najciekawsze nadmorskie zakątki Polski

13
Ja jednak wolę większe miasta ;) Razem z żoną lubimy chodzić do klubów, restauracji, trochę się zabawić. We wrześniu na przykład spędziliśmy całe dwa tygodnie w Międzyzdrojach. Na początku wydawało mi się, że za długo ale dzięki temu porządnie naładowaliśmy baterie na całą resztę roku ;) Świetna miejscowość - wiele zabytków, interesujących miejsc do odwiedzenia.
Poza tym mieliśmy świetne mieszkanie - po raz pierwszy wynajęliśmy zamiast noclegów w hotelu osobne mieszkanie i teraz wiem , że będziemy tak robili już cały czas. Większa prywatność, wygoda, komfort. Zarezerwowaliśmy noclegi w BalticHome - mają własną stronę .
Nasze mieszkanie było bardzo ładne, zadbane, nowocześnie urządzone, w całości wyposażone ;) Fotki tutaj: miedzyzdroje.baltichome.pl/pl/apartament/blekitny/207_24-blekitny
Szkoda jedynie, że nie było łącza bezprzewodowego ale na to również są przecież sposoby .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne nadmorskie miejscowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości