Nieprzeczytane posty

Re: Madryt

11
Szczerze wam powiem, że ja uwielbiam Madryt i według mnie jest on ładniejszy niż Barcelona. Co prawda w Katalonii byłem tylko raz, niemniej nie zrobiła na mnie aż tak dużego wrażenia co stolica Hiszpanii. Może dlatego że kibicuje Realowi :P

Re: Madryt

12
No właśnie, Madryt to przepiękna starówka z masą zabytków, ciasne stare uliczki ze zwisającymi balkonami, ładny duży park królewski i ciągnące się po horyzont zabudowania. Metro tez ciekawe, palmy na ulicach fajny duży dworzec kolejowy z hodowlą żółwi wodnych :) i masa małych, zaśmieconych i głośnych knajpek. Oprócz tego tłumy ludzi o różnych kolorze skóry :) Polecam bo Madryt potrafi zaskoczyć.

Re: Madryt

13
Madryt,
Pałac Królewski, Plaza Mayor, Muzeum Prado, Ogrody Retiro, Muzeum Reina Sofía, Targ "El Rastro" i wiele innych! Polecamy również spektakularne występy flamenco, teatr Fura del Baus, zoo, park rozrywki planetarium....
A widzieliście majowe święto - walki byków?

Re: Madryt

14
Korrida wzbudza wiele emocji. Jedni uwielbiają oglądać walki byków inni uważają to za nieludzkie zachowanie. Naszym zadaniem warto jednak, chociaż raz w życiu, wybrać się w maju do Madrytu , żeby przekonać się o tym na własnej skórze :)

Re: Madryt

15
Ja bym chyba na Korridę się nie wybrała, już jak widzę relacje w tv to mnie przeraża. Jednak marzy mi się wycieczka do hiszpańskich miasteczek, posnuć się uliczkami Madrytu rozgrzanymi letnim słońcem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Madryt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości