Nieprzeczytane posty

Re: Barcelona - czy naprawdę jest taka piękna?

15
Barcelona jest piękna.Szczególnie podobała mi się dzielnica średniowieczna. NIe podobało mi się w niej jedno. Tłum turystów.Aby zobaczyć największe zabytki trzeba przebijać się przez tłumy obcokrajowców. Tak wiec miejsce traci autentyczność.

Jesli chcecie zobaczyć równie piękną miejscowość ale nie zatrutą przez tłumy odwiedzających to proponuję wybrać się do Girony. Podobało mi się tam bardziej niż w samej Barcelonie

Re: Barcelona - czy naprawdę jest taka piękna?

20
Czy warto? Raczej trzeba i taki tydzień to minimum, aby przesiąknąć klimatem miasta i bez pośpiechu spacerować po jego wąskich uliczkach. Jasne, można krócej i też zobaczy się najważniejsze miejsca, ale doceniam takie leniwe zwiedzanie, gdy nigdzie się człowiekowi nie spieszy.

A co zobaczyć? Standardy - La Rambla, Sagrada Familia, Park Gaudiego, nowoczesną część Barcelony, Bunkry. Przed wyjazdem warto przejrzeć strony lokalnych muzeów, gdyż każde z nich ma darmowe wejścia, w któreś z dni, co jest ciekawą okazją do poznania nowych rzeczy ;)

Najważniejsze atrakcje Barcelony

Mniej znane atrakcje Barcelony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Barcelona”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości