Nieprzeczytane posty

Re: Rzymianie łączcie się

11
A propos monet, to czytałam, że uszkadzają one kamień fontanny. W jednym z przewodników przeczytałam poradę, żeby właśnie dlatego nie wrzucać monet do fontanny. Przyznam szczerze, że nie wrzuciliśmy nic. Podziałało na wyobraźnię, że kolejne pokolenia też mają prawo oglądać tak wspaniałe dzieło sztuki i nie warto dla przesądu niczego niszczyć.

Re: Rzymianie łączcie się

12
Hej! planuje zabrać świadkową na 4 dnióeczkę do Rzymu w ramach tzw. wieczoru panieńskiego - z BP drogo to wychodzi, a z tego co piszecie da się załatwić taki wyjazd po taniości! dzięki za Wasze pozyższe relacje, już się zabieram za wertowanie polecanych przez Was linków!

A polecacie jakieś hotele w Rzymie - w dobrej, wypadadowej do zwiedzania lokalizacji?

Re: Rzymianie łączcie się

13
Hej hej!

Po doniesieniach telewizyjnych o opadach śniegu w Rzymie zaczęłam czytać posty na temat wiecznego miasta :)
Dzięki za linki, kilka z nich już odwiedziłam.
Pozdrawiam wszystkich, którzy byli i którzy - tak jak ja - nie byli jeszcze w Rzymie.

Warto zwiedzić wieczne miasto - ten fakt nie podlega wątpliwości :)

Ave Cezar! :)

Re: Rzymianie łączcie się

15
Mateusz pisze:mam pytanie, chciałbym wybrać sie do Rzymu tylko słyszałem że jest tam bardzo dużo złodziei
A gdzie ich niema? Gdzie jest dużo turystów zawsze znajdzie sie ktoś kto chciałby zarobić w łatwy sposób. Przypomniała mi sie sytauacja z filmu "Zakochani w Rzymie " pewna młoda dziewczyna przez splot różnych wydarzeń trafiła do jednego łózka hotelowego z pewnym złodziejem okradającym gości hotelowych i kończy sie to stosunkiem pod kołdrą. wiec nie zawsze spotkanie ze złodziejem musi byc przykry...

Re: Rzymianie łączcie się

17
W Rzymie byłam kilkakrotnie i nie nudzi mi się to jakoś.. :)
W zeszłym tygodniu wróciłam z tygodniowej wyprawy do Rzymu. Moje ulubione miejsce to zdecydowanie Piazza Navona. Polecam też wizytę na wzgórzu Awentyn i magiczną dziurkę od klucza ;)
Podczas tej wyprawy po raz pierwszy dotarłam na Piazza del Popolo, bardzo fajne miejsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rzym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości