Nieprzeczytane posty

Ciampino o poranku

1
Loty Ryanaira z Rzymu do Krakowa w listopadzie (nie wiem jak w innych terminach) startują o 7:00!
Czy jest tu ktoś kto może poradzić czym wydostać się z Rzymu by na ten lot zdążyć?
Czytałam że przy wsiadaniu w pierwszy autobus Terravision to dantejskie sceny się dzieją i pewności się nie ma nigdy czy się wsiądzie, są jakieś inne opcje o takiej godzinie?

Re: Ciampino o poranku

4
Z tymi busami to podobno różnie bywa zwłaszcza, że o takiej porze nie jest ich za wiele, a lotów trochę jest. Ale znaleźliśmy już taki, którym pojedziemy na lotnisko. Jeśli wszystko będzie ok (lub nie daj Boże nie ok) to napiszę :)

Re: Ciampino o poranku

5
Gdyby ktoś był zainteresowany to znalazłam 2 firmy wożące pasażerów na lotnisko: Terravision i SitBus.
A po przeczytaniu wielu opinii i przygód pasażerów mogę polecić podróż SitBusem.

Z Terravision jest pewien problem, mianowicie kupiony bilet czy to przez internet czy to u nich w siedzibie nie wystarczy do tego by jechać busem. Oprócz tego trzeba przed odjazdem zgłosić się do ich punktu po miejscówkę. Ponieważ jechaliśmy rano pierwszym kursem to okazywało się że punkt jest otwierany o tej samej godzinie o której odjeżdżał nasz autobus. Niewiadomo jak wtedy rozwiązywany jest problem z miejscówkami.
W SitBusie kupno biletu przez internet gwarantuje miejsce w autobusie, nie mieliśmy żadnych problemów ani z dojazdem do centrum ani z dojazdem o 4.30 na lotnisko.

Jedno o czym należy pamiętać przed taką podróżą to to, by parę dni przed wyjazdem raz jeszcze posprawdzać aktualność informacji. My to zrobiliśmy i wiedzieliśmy że SitBus zmienił miejsce przystanku odjazdu. Byli tacy co nie wiedzieli i narazili się na niepotrzebny stres i bieganie wokół dworca Termini w poszukiwaniu autobusu. Na szczęście kierowca okazał się wyrozumiały i jak jedna osoba z tej biegającej grupy go powiadomiła o tym poczekał na resztę :)

A mimo czekania i tak wyjechaliśmy w stronę lotniska szybciej niż autobus Terravision, kiedy go mijaliśmy ludzie dopiero pakowali się do środka ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rzym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości