Nieprzeczytane posty

Co oferuje Cork swoim turystom

1
Moje wyobrażenie o Cork było bardzo mylne. Jedyne informacje jakie miałam o tym mieście, to to, że jest tam cała masa Polaków, którzy pracują w barach szybkiej obsługi. Nikt nigdy nie wspominał o Cork jako o raju dla turystów, raczej mówiono o nim jako o raju dla bezrobotnych Polaków.
Po przyjeździe do Cork wybrałam się na zwiedzanie miasta z przewodnikiem w dłoni. Oj miałam tam co zwiedzać, ale nie o tym chcę napisać. Nie doczytałam w przewodnikach o przepięknej naturze i niesamowitym ukształtowaniu terenu tego miasta. To z górki, to pod górkę :) Zauroczyły mnie miejsca rekreacyjne, na których zmęczeni pracą ludzie zasiadali rozkładając koce i kosze piknikowe, rybacy przypływający do portu z sieciami pełnymi ryb i Klify Moher ........ niesamowite widoki :)

Re: Co oferuje Cork swoim turystom

2
Na wybrzeżu znajdują się malownicze plaże, zachęcające do opalania i kąpieli w morzu, zwłaszcza, że tutejszy klimat jest bardzo łagodny, ze względu na bliskość Prądu Zatokowego. Wybrzeże przyciąga także miłośników sportów wodnych oferując zróżnicowane atrakcje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cork”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości