Nieprzeczytane posty

Re: oslo

31
funswiata pisze:Z lotniska do centrum wzięliśmy autobus – Torp Ekspressen. Za 300 NOK kupiliśmy u kierowcy bilet tam i z powrotem.
Trochę czasu mineło a ceny są o wiele mniejsze. Za 79 koron można dojechać do Oslo z lotniska. Tylko trzeba zrobić drobny spacerek. ;)

Re: oslo

33
Teraz opowiem ci o Norwegii, a raczej o Oslo. Spontanicznie zdecydowaliśmy się na taką podróż, a strona Omio bardzo nam pomogła w realizacji naszych planów, gdzie bardzo szybko znaleźliśmy odpowiednie dla nas bilety. Strona jest bardzo prosta i przejrzysta, więc radzę wszystkim! Dzięki Bumerangcash zaoszczędziliśmy 3% na zakupach biletów, a ponieważ lecieliśmy 3 osoby i wydano dość dużą kwotę - cashback bardzo mnie ucieszył.
Kiedy przyjechaliśmy do Oslo, dużo chodziliśmy. Pierwszą rzeczą, która przykuła mój wzrok, było czyste powietrze i białe noce. Można było chodzić nawet do drugiej nad ranem, ponieważ naprawdę pociemniało tylko o pierwszej rana. Najbardziej pamiętne były dla mnie miejsca: nasyp, pałac królewski i Storting. Pierwszego dnia pojechaliśmy do Mathallen Oslo (Vulkan 5, 0178 Oslo, Norwegia) - jest to takie ogromne miejsce, jak opuszczona fabryka, w której znajduje się wiele restauracji. Następnie jedliśmy już w restauracji na nabrzeżu, która nazywała się „The salmon” . Było tam niesamowicie smaczny łosoś i miała ta restauracja wspaniały widok na morze i góry, więc radzę! Dzięki platformie Booking.com znaleźliśmy wspaniałe apartamenty prawie w centrum miasta, a dzięki Bumerangcash zaoszczędziliśmy na mieszkanie! Ponieważ Norwegia jest szalenie drogim krajem, cashback był bardzo pomocny, również taki duży!
Cała dobra podróż.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oslo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron