Nieprzeczytane posty

Majówka w Wilnie

1
Centrum Informacji Turystycznej w Wilnie podczas długiego weekendu majowego organizuje specjalne wycieczki po wileńskiej Starówce w języku polskim. Wycieczki przeznaczone są dla turystów indywidualnych.


W trakcie wycieczki można zobaczyć m. in.: Plac Katedralny, Pałac Prezydencki, Uniwersytet Wileński, ul. Zamkową (Pilies), kościoły św. Anny i Bernardynów, Ratusz i plac Ratuszowy, kościół św. Kazimierza, Filharmonię, bramę i kościół Bazylianów, klasztor prawosławny, kościół św. Teresy, Ostrą Bramę i inne miejsca.

Wycieczki zaczynają się:
1 maja (sobota) o godz. 10.00 przy schodach do dzwonnicy katedralnej.
2 maja (niedziela) o godz. 14.00 przy schodach do dzwonnicy katedralnej.
3 maja (poniedziałek) o godz. 10.00 przy schodach do dzwonnicy katedralnej.

Wycieczka trwa około 2 godzin. Bilety w cenie 35 LTL (litów, około 38 zł) można nabyć:
- przed wycieczką koło schodów do dzwonnicy katedralnej,
- w punktach CIT Wilna (ul. Vilniaus 22, Didzioji 31/Ratusz, Gelezinkelio 16/dworzec kolejowy, Sventaragio 2/Pl. Katedralny) w godzinach Pn-Pt. 9-18, Sob-Niedziela 10-16.

Źródło turystyka info :D :D :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Majówka w Wilnie

4
Cześć,
byłam w Wilnie około 3 tygodnie temu, na dłuższy weekend. Polecam Wilno i również uważam, że zwiedzanie na własną rękę jest najlepsze. Wilno nie jest duże, nie można się tam zgubić, w 2 dni, jak ktoś lubi spacerować można zobaczyć wszystkie zabytki i najważniejsze miejsca. Mieszkałam w hoteliku przy starówce, schludny i ze śniadaniem, do Wilna jechałam z Warszawy autobusem, koszt 3 dniowego pobytu: hotel+ dojazd wyniósł mnie około 350 zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wilno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

cron