Nieprzeczytane posty

Potrzebujesz informacji ? zapytaj naszego eksperta

1
Zapraszam wszystkich do tematu w którym nasza ekspertka po Wilnie,Trokach ,Kownie Szawlach i Szydlowie chętnie udzieli pomocnych i cennych informacji.

Ponadto jeśli ktokolwiek z forumowiczów szuka przewodnika po wyżej wymienionych miejscach zapraszam również do tematu poniżej
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Potrzebujesz informacji ? zapytaj naszego eksperta

2
O Wilnie słyszę czasem w telewizji, jednak nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby skupić się na tematach związanych z tym miastem. Chciałabym się zorientować, jakich cen się spodziewać: koszt dojazdu (niekoniecznie samolot, mówię szczerze), koszt zakwaterowania (jak najniższy - interesują mnie głównie kwatery prywatne) oraz koszt samego 'utrzymania' przez kilka dni (jakich cen spodziewać się za obiad w restauracji, i tak dalej)?

Re: Potrzebujesz informacji ? zapytaj naszego eksperta

3
sagnieszka pisze:O Wilnie słyszę czasem w telewizji, jednak nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby skupić się na tematach związanych z tym miastem. Chciałabym się zorientować, jakich cen się spodziewać: koszt dojazdu (niekoniecznie samolot, mówię szczerze), koszt zakwaterowania (jak najniższy - interesują mnie głównie kwatery prywatne) oraz koszt samego 'utrzymania' przez kilka dni (jakich cen spodziewać się za obiad w restauracji, i tak dalej)?
Ceny na Litwie podobne do cen w Polsce.W hostelach noclegi do 40 lt.Ceny zakwaterowania zalezą od sezonu turystycznego.
Obiad w restauracji mozna zjesc za 12-18lt w zaleznosci od objętosci dan.
Przewodnik dla jednej osoby lub dla rodzinki kosztuje od 30 lt za godzinę wycieczki.
Zapraszam do Wilna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wilno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron