Nieprzeczytane posty

Re: Malmo

13
Malmo bardzo sympatyczne i fajne miasto. Na mnie zrobilo duzo lepsze i cieplejsze wrazenie niz Kopenhaga. Jesli juz sie tam oczywiscie bedzie no to nie mozna nie zobaczyc Kopenhagi przejezdzajac do niej slynnym mostem. Czas to okolo 30 min pociagiem (tak tym mostem a wlasciwie "pod nim" kursuje pociag). Cena jest przystepna wiec nie ma sie co martwic. W Malmo sa wlasnie wspaniale widoki z parku nad morzem na caly most...wrazenie jest po prostu niesamowite jesli jeszcze trafi sie taka pogode jak ja mialem (samo slonce zero chmur) to efekt jest piorunujacy! Oprocz tego jako fan pilki noznej nie moglem oczywiscie odmowic sobie przyjemnosci pojscia na mecz ktory akurat sie trafil (Malmo FF - AIK Sztokholm). Fakt faktem poziom meczu byl sredni ale raczej chodzilo o zobaczenie czegos nowego niz o wielkie emocje:) Poza tym jak to skandynawskie miasto..czyste, zadbane bez zadnych absurdow jakie spotyka sie na naszych pieknych ulicach. Ludzie kulturalni, mili i pomocni chociaz nie tak otwarci jak np w Rumunii, Hiszpanii czy tego typu krajach. Ogolnie fajne miasto na zwiedzanie ale nie na jakies dlugie wczasy jak dla mnie dwa dni w zupelnosci wystarczyly zeby zobaczyc wszystko co mnie interesowalo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malmo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron