Nieprzeczytane posty

Zakhynthos na 11 dni czy Korfu na 2 tygodnie?

1
Witajcie,

mam do wyboru z dziewczyną 2 tygodnie na Korfu albo 11 dni na Zakhynthos w dosyć zbliżonej cenie (Korfu 300 zł droższe) i zastanawiam się co wybrać. Termin to będzie od 29 września do 10 (Zakhynthos) lub 13 (Korfu) października.

Jestem nastawiony na odpoczynek ze zwiedzaniem. Jeżeli chodzi o budżet to na zwiedzanie będę mieć około 250 euro (wyżywienie bd. w hotelu). I tutaj zaczyna się dylemat - którą wyspę wybrać?
Korfu wielkie nie jest i obawiam się, że 2 tygodnie to będzie za długo i się wynudzimy.

Macie jakieś doświadczenia z każdą z tych wysp? Którą opcję wybrać?

Re: Zakhynthos na 11 dni czy Korfu na 2 tygodnie?

3
Mieszkam w Grecji od 11 lat I lato spedzam w pracy gownie na morzu Jonskim ,tu mam najwięcej klientów .

Jeśli bym miała cos poradzić to to że obie wyspy sa piękne . Na Zakintos warte zwiedzenia jest Nawagio (czyli zatoka wraku) to żółwia wyspa i możesz zobaczyć kareta-kareta w swoim naturalnym środowisku ,ale żeby zwiedzać to nie ma za dużo do zobaczenia bardziej żeby się polenić na plaży czy przespacerować wieczorem na Lagana , no i jest taniej niż na Corfu. Corfu z kolei jest bardzo ciekawe , ma bardzo ciekawa historie i mnóstwo zabytków , plaże piękne , i od koloru do wyboru , ale jest drożej niż na Zakintos.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspy Greckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron