Nieprzeczytane posty

Re: Wenecja moja miłość

12
Dla mnie Wenecja również to jedno z najpiękniejszych miast i również zgadzam się z tym, że mapa się przyda ;) bo faktycznie można się zgubić co jak już tu zauważono ma swój urok ;) Poza placem św Marka po prostu trzeba pospacerować, przejść przez mosty :) .
Ja spałam poza miastem na campingu bo ciężko było znaleźć coś w sensownej cenie w centrum.

Re: Wenecja moja miłość

13
Plac świętego Marka to obowiązkowo właśnie w Wenecji. Bez tego nie ma co liczyć na jakąś udaną wycieczkę :) Dobrze jak przypominasz o tym placu bo ja to już w sumie zapomniałam bo we Włoszech i właśnie w Wenecji byłam tak ładnych parę lat temu bo to jeszcze na kolonii i już nawet nie pamiętam jak to tam się toczyło życie bo młoda byłam i mało co pamiętam z wycieczki za dzieciaka.

Re: Wenecja moja miłość

14
Dla mnie najpiękniejszym miejscem w Wenecji jest Plac Świętego Piotra i on rzeczywiście robi piorunujące wrażenie. Chyba piękniejszego placu nie widziałam, a tak poza tym to Wenecja nie jest dla mnie najpiękniejszym i najbardziej zjawiskowym miastem we Włoszech.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wenecja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości