Nieprzeczytane posty

Into the wild

1
Oglądaliście ten film ? To jeden z moich ulubionych. Marzenia chłopaka o innym życiu, pięknych widokach, przyrodzie i wyrzeczeniu się współczesności bliskie są pewnie nie tylko mi :) Film jak dla mnie poruszający, a krajobrazy alaski w nim pokazane po prostu urzekające. Małą namiastkę tego widziałem w wyprawie na Przylądek Północny, ale nie zaspokoiło to do końca moich pragnień. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś to nastąpi.
A może ktoś był? Jakieś wspomnienia ? Chętnie przeczytam wszystko :)
byle dalej...

Re: Into the wild

3
backpacker pisze:Oglądaliście ten film ? To jeden z moich ulubionych. Marzenia chłopaka o innym życiu, pięknych widokach, przyrodzie i wyrzeczeniu się współczesności bliskie są pewnie nie tylko mi :) Film jak dla mnie poruszający, a krajobrazy alaski w nim pokazane po prostu urzekające. Małą namiastkę tego widziałem w wyprawie na Przylądek Północny, ale nie zaspokoiło to do końca moich pragnień. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś to nastąpi.
A może ktoś był? Jakieś wspomnienia ? Chętnie przeczytam wszystko :)
Witam was
W zeszłym roku byłam na Alasce. Wyjechaliśmy samochodem z Ohio, przez kanadyjską Albertę, Kolumbię Brytyjską, Jukon - cała podróż trwała półtora miesiąca.
Chętnie się z wami podzielę opisami i zdjęciami z tej podróży.
Pozdrawiam

Re: Into the wild

4
Ta wycieczka musiała być pasjonująca ;) ;) .Wielu z nas może pomarzyć o takich wojażach,dobrze że dzięki tobie będziemy w stanie choć przez chwile poczuć klimat podróży w te jak że odległe rejony świata. ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Into the wild

8
Wiem, że temat sprzed prawie dwóch lat, ale nie pojawiły się informacje o podróżach na Alaskę. Jeśli ktoś jest nadal zainteresowany, to polecam przeczytanie bloga mojego i mojej dziewczyny. Opisywała prawie każdego dnia, co się z nami działo. Ja byłem zbyt zajęty podziwianiem... Uwaga! Część zdjęć jest dosyć drastyczna.
misie.blogspot.com
W tym roku chcemy wrócić na Alaskę, tym razem już całkowicie do lasu.

Re: Into the wild

9
zapraszam do tematu viewforum.php?f=654
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Into the wild

10
Alaska jest piekna. Mialem okazje byc w ostatnie lato. Przejazd z Kanady od Dawson City Top Of the World Highway do Chicken i Tok, oraz dalej do Fairbanks. Z Fairbanks wycieczka na kolo podbiegunowe James W Dalton Highway. Potem przejazd do Anchorage przez Denali National Park - niestety przez niski poziom chmur nie udalo sie zobaczyc Mt. McKinley - najwyzszej gory Ameryki Polnocnej. Widzialem rowniej Kenai Fjords, wyplywa sie z Seward.

Tak sie zakochalem w Alasce, ze wybieram sie do Barrow 16 lutego przyszlego roku, zobaczyc Alaske zima.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości