Nieprzeczytane posty

Re: Turcja

2
Witam.Ostatnio z przyczyn niezależnych ode mnie byłem zmuszony zrezygnować z wyjazdu właśnie do Turcji,który miał być niejako pierwszym wyjazdem w te rejony świata,myślę jednak że znajdzie się ktoś kto będzie w stanie podzielić się doświadczeniem z podróży w te rejony :D

Napisz skąd pomysł na Turcję,z jakim biurem lecisz, ( lub zamierzasz ) a także skąd decyzja na właśnie ten hotel ( pytam z ciekawości ) :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Turcja

3
Osobiście też niestety nie byłem - ale wszyscy moi znajomi, którzy Turcję odwiedzali, robili to na własną rękę, bez pośrednictwa biur i co warto odnotować - nikt decyzji tej nie żałował - to taki głos dla wahających się nad podjęciem decyzji biuro vs samodzielne planowanie.
byle dalej...

Re: Turcja

4
Witam ponownie.Jeśli hotel do którego się wybierasz nosi nazwę Club Amar to niestety powyższy hotel ma bardzo dużo negatywnych opinii w internecie :o ( zawsze sprawdzam opinie na tripadvisor angielskie forum) ponieważ tam w naprawdę w wyczerpujący sposób piszą odnoście recenzji hotelowych,oczywiście nie chciał bym w jakikolwiek sposób zniechęcać jednak na 144 wypowiedzi 77 odpowiedzi jest na bardzo źle.Cześć postów znając anglików dotyczy drobnostek,które nam nie przeszkadzają,jednak jest sporo wypowiedzi osób które miały poważne problemy z tym hotelem .Oczywiście nie ma to nic wspólnego z piękną okolicą :D :D do której się udajesz :D

oto link do recenzji ( po angielsku niestety)

http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review- ... Coast.html
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Turcja

5
upsi :twisted: to mam nadzieje ,ze chociaz pogoda dopisze i spedzimy wakacje na plazy :)
Dlaczego Turcja?POniewaz najpierw kupilam Majorke ale kobieta z biura doradzila nam Turcje bo chodzilo nam o stabilna pogode .A ze jedziemy za 2 tygodnie wiec to nie jest jeszcze lato balismy sie niespodzianek.Jak wroce to opisze czy warto czy tez nie.
Jedziemy z arkle.nl z holenderskiego biura.
Pozdrawiam

Re: Turcja

6
Na pewno będzie ok ,Turcja to piękny kraj ( wiem to ze słyszenia niestety ) a poza tym pozytywne nastawienie to gwarancja sukcesu.

Miłego wypoczynku i czekamy na twoją relacje z podróży. :D :D :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Turcja

7
Na pewno bedziecie mieli udane wakacje :D Koniecznie zdaj relacje po powrocie :) Orientujesz sie kiedy jest tam z pogodą najpewniej :?: Ja wolalabym jadac na wakacje nie zastac tam kiepskiej pogody, no bo wiadomo ze jedzie sie zeby złapac troche sloneczka :D

Re: Turcja

8
No wlaśnie ten okres jest podobno ok, bo pózniej to skwar .Dzisiaj rozmawialam z Turkiem ,ktory bardzo chwalil tę miejscowość ,mowił,ze wczesniej byla to miejscowosc dla bogatych turystow :lol: I ze w maju temperatura moze dochodzic nawet do 30 st :D
Tak wiec mam nadzieję ze pogoda "przyćmi " te braki w hotelu.A hotel wybralismy ze względu na syna ,któremu spodobały sie zjeżdzalnie.
A i jeszcze co ,że lepiej mieć turecka walute niż euro bo ceny w euro są zaokrąglane zdrowo.Tak więc przed wylotem zakupie walute na Schipholu.

Re: Turcja

10
backpacker pisze:Osobiście też niestety nie byłem - ale wszyscy moi znajomi, którzy Turcję odwiedzali, robili to na własną rękę, bez pośrednictwa biur i co warto odnotować - nikt decyzji tej nie żałował - to taki głos dla wahających się nad podjęciem decyzji biuro vs samodzielne planowanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turcja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości