Nieprzeczytane posty

Re: Sri Lanka

13
Hej,moglabys napisac cos wiecej,np.w jakim hotelu byliscie,jak zwiedzaliscie (czy wynajeliscie auto z przewodnikiem),jestem tez ciekawa jak wyglada sytuacja z jedzeniem na miescie (mam na mysli ewentualne problemy zoladkowe ),mam jeszcze pytanie odnosnie zakupu bizuterii na miejscu,moze orientujesz sie czy to sie oplaca.Bede wdzieczna za odpowiedz.

Re: Sri Lanka

14
Na Sri Lankę organizowanych jest coraz więcej wycieczek z biurami podróży. Ofert jest całkiem sporo. Jedynym ich mankamentem jest cena. Trzeba wydać sporo ponad 3 tys zł (powodem tak wysokiej ceny jest daleki lot) Ale wyprawa na pewno warta swojej ceny...
_________________
byle dalej...
byle dalej...

Re: Sri Lanka

15
Czytalam ze bardzo profesjonalnie sluby organizuja w hotelu Eden resort & Spa, ale nie bralam osobiscie ;) Jak juz wczesniej bylo pisane maja fajne pakiety slubne, a na miejscu mozesz dokupic jeszcze dodatkowe opcje typu kolacja przy swiecach na plazy po ceremonii, pokaz sztucznych ogni na plazy, itp. W chyba wiekszosci hoteli jest fryzjer i kosmetyczka ( w Edenie jest), wiec z fryzura slubna i makijazem nie ma problemu.Niestety pisza ze w tym hotelu uczesanie jest drogie bo kosztuje ok .50 funtow brytyjskich, wiec jak na Sri lanke to bardzo drogo.Najlepiej wziac ze soba swiadkowa fryzjerke ;)

Re: Sri Lanka ogólnie

16
Witam serdecznie
W styczniu 2012r tj 2 wybieramy się z żona na Sri lankę mam pytanko ponieważ nasze biuro stwierdziło ze od stycznia wjazd na Sri Lankę trzeba mieć wizę która kosztuje ok 200zł tylko ze nie mogę na żadnej stronie znaleźć tej opłaty myśle że biuro chce od nas wyudzić pieniążki proszę o odpowiedz jeśli tak jest Pozdrawiam
P.S Czy na Sri Lankę trzeba wziąść jakąś inną wtyczkę czy w hotelach jest europejskie wejście

Re: Sri Lanka ogólnie

17
Witaj. Początkowo władze Sri Lanki zdecydowały się na wprowadzenie opłaty za wizę w wysokości 50 dolarów, ale później zdecydowali się obniżyć tą kwotę do 20 dolarów ( ok 66 zł os) .Opłata wejdzie w życie od 1.01.2012. Tak więc wiza płatna będzie obowiązywać.

Jeśli chodzi o wtyczki to przejrzyj poniższy temat a znajdziesz odpowiedź.

Sri Lanka
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sri lanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości