Nieprzeczytane posty

HUAHINE - raj na środku Pacyfiku

1
JEŻELI SZUKACIE NAJWSPANIALSZEJ WYSPY NA PACYFIKU TO MAM IDEALNĄ KANDYDATKĘ!
Obrazek


HUAHINE ( z polinezyjskiego - dziewica )
Istny ogród na środku Pacyfiku! Wyspa jest usytuowana blisko renomowanej, Bora-Bora (75km). Chwała niebiosom – ostro broni się przed agresywną turystyką, która wysysa dzikość i nieskazitelność z autentycznych ziemskich rajów! Dzięki temu można obejrzeć tradycyjne pułapki na ryby, dzikie lasy w górach oraz niezwykłe plaże i mnóstwo ryb w lagunie. Z racji tego, że na Huahine jest 20 razy mniej turystów (większa wyspa od Bora-Bora) nie czuć oddechu drugiej osoby na plecach, wręcz przeciwnie! Można przeleżeć cały dzień na rajskiej plaży bez spotkania jakiejkolwiek osoby!

Obrazek

Obrazek

Wczasy na Huahine są także minimum 2 razy tańsze od tych na Bora-Bora. Kiedy byłem tam w lipcu 2014 poznałem wspaniałego mężczyznę - Manuate. Obwiózł mnie i moją przyjaciółkę po całej wyspie i pokazał miejsca niedostępne dla turystów. Pod koniec wycieczki pokazał nam budowę swojego family hotelu - na najlepszej plaży na wyspie. Otwarcie niebawem, ktoś chętny?
Obrazek

Wyspa znajduje się z dala od cywilizacji. Przepis na wyjątkowość?
Obrazek


Więcej zdjęć i informacji o Huahine na moim blogu:
Zapraszam na mojego bloga, w którym opisuję moją 15-sto miesięczną wyprawę przez Pacyfik: http://www.spacefordream.wordpress.com

Re: HUAHINE - raj na środku Pacyfiku

2
Inne zdjęcia z Huahine.

Obrazek

Takie widoki wewnątrz laguny w Huahine zapraszają do dalszego odkrywania wyspy

Obrazek


Obrazek

Częsty widok podczas przejażdżki wzdłuż wybrzeża na Huahine

Obrazek

Tradycyjne pułapki na ryby. Znajdują się na wyspie od setek lat. Łowić w nich mogą tylko tubylcy

Obrazek

Farma pereł na Huahine. Jedne z najlepszych pereł na Pacyfiku!

Obrazek

Plantacja wanilii. Wyspy takie jak Huahine, Tahaa oraz Raiatea słyną na całym świecie z wyjątkowej wanilii!

Obrazek

FARE. Czyli miejsce kultu od Polinezyjczyków. Dawniej składano tam ofiary w postaci ludzi. Tubylcy wierzyli, że przyniesie to zwycięstwo w bitwach i obfite łowy

Obrazek

Ze znalezieniem stopa na wyspie nie ma żadnego problemu! 1 minuta i miły kierowca z uśmiechem zaprasza do auta

Obrazek

Zachód słońca jest majestatycznym zjawiskiem na Pacyfiku. W oddali widać także wyspy Raiatea oraz Tahaa.
Zapraszam na mojego bloga, w którym opisuję moją 15-sto miesięczną wyprawę przez Pacyfik: http://www.spacefordream.wordpress.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Australia i Oceania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron