Nieprzeczytane posty

Sopot

1
Ja zdecydowanie polecam Sopot. Zakochałam się w tym mieście. Oczywiście największą jego zaletą jest bliskość do morza i wspaniałe plaże. Dla nich wracam tam co wakacje i nie tylko.
Miasto ma też ciekawą historie i miejsca pełne tajemnic np. Aleja Wisielców. A główna jego ulica - Monciak - tętni życiem cały czas.
Zostając na dłużej polecamApartamenty Sopot[Link usuniety]. Bardzo wygodne i przestrzenne, dodatkowo wzbogacają pobyt w tym mieście. Osobiście jestem zadowolona z ich usług.
No i oczywiście miasto ma pełno świetnych klubów jak Czekolada, Versalka czy Soho. Dlatego nocne wypady na Sopot jak najbardziej wskazane!

Re: Sopot

2
I ja zakochałam się w Sopocie. Najbardziej lubię przebywać tam, gdy rozpoczyna się sezon turystyczny. Odwiedzających to miast jest wtedy jeszcze niewielu, ale już można cieszyć się widokiem z drewnianego molo. Podobno jest ono najdłuższym drewnianym molo w Europie. Latem odbywają się tam festyny i przez lunetę można obejrzeć panoramę całego miasta. Ponieważ jestem fanem sportu i uwielbiam siatkówkę, staram się obejrzeć turniej siatkówki plażowej. Sam Sopot jest miejscem zielonym i z przyjemnością spędzam w nim kilka dni w roku. Mam swoje ulubione kawiarenki, więc wieczorami, po całym dniu wylegiwania się na plaży odwiedzam jedną z nich i delektuję się gwarem, który wprowadzają turyści :)

Re: Sopot

3
Sopot - centrum Trójmiasta :) klubów, pubów do wyboru do koloru. Trzeba tutaj dodać, że ciągle powstają nowe inwestycje, kto miał przestój w odwiedzaniu kurortu z 2-3 lata może się pozytywnie zdziwić, już nie mówiąc o osobach, które miały większy przestój :) Osobiście uwielbiam ten wakacyjny klimat, tłumy i plażowanie - szkoda, że te chwile tak szybko mijają :P

Re: Sopot

4
Sopot jest fantastycznym miastem! :) Co prawda w sezonie jest tłocznie, ale mimo wszystko warto się tam wybrać :) Oferuje wiele atrakcji - zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Molo, klimatyczne knajpki na słynnym "Monciaku"... Ahh, aż zatęskniliśmy za wakacjami... Będąc w Sopocie warto odwiedzić też Gdynię i Gdańsk! :)

Re: Sopot

5
Osobiście mieszkałem kiedyś w Katowicach a przeprowadzka do Sopotu, to jest zmiana wszystkiego o 180 stopni, inny klimat inni ludzie. Powiem szczerze, że uwielbiam lato, przewijające się tłumy ludzi - taki wakacyjny klimat kurortu do którego kiedyś jeździłem na wakacje, a w którym teraz mieszkam :) Dla osób które lubują się w ciszy i spacerach wolnych od tłumów polecam Sopot w 2-giej połowie sierpnia, wrzesień jest to okres w którym jest zwiększone stężenie jodu w powietrzu :), a i jakoś przerzedza się liczba wczasowiczów.

Re: Sopot

6
Jeżeli chodzi o wycieczke do Sopotu jak i wypoczynek tam nad morzem,to rzecz jasna jest to bardzo fajna sprawa,jednak także i drogo. Często do Sopotu przyjeżdżają zagraniczni turyści,polaków na to po prostu nie stać i wybierają inne, mniejsze nadmorskie miejscowości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

cron