Nieprzeczytane posty

Re: Weekendowy wyjazd.

21
Wadowice, ale przede wszystkim Kraków :) Niesamowite miasto - przez rok tam już studiowałem i nie mogę się nacieszyć tym miastem :) A w Wadowicach byłem raz i również jest pięknie, no i tam warto spróbować kremówek. Jeszcze warto odwiedzić Wieliczkę ;)

Re: Weekendowy wyjazd.

23
Na weekendowy wyjazd z babcią warto wybrać się w spokojne miejsce, gdzie będzie można pospacerować bez natłoku turystów. Serdecznie zapraszamy do naszego Hotelu Klimek****SPA w samym sercu Złockiego w Beskidzie Sądeckim. Wygodne i klimatyczne pokoje, wszelkie udogodnienia oraz przede wszystkim piękna okolica sprawia, że jest to idealne miejsca na weekend. Starsze osoby z pewnością docenią spokój i ciszę. Serdecznie ozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.

Re: Weekendowy wyjazd.

24
A ja polecam Zakopane.Wiele się tutaj o Zakopanem pisze, ale moim zdaniem ma swój klimat oraz jest to bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania najpiękniejszych miejsc w polskich Tatrach. Dla spokoju zawsze można zarezerwować sobie przecież jakieś wygodne mieszkanie tylko dla siebie. Mieszkanie daje lepszą prywatność niż hotel. I na pewno wygodę w przygotowywaniu sobie posiłków ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości