Nieprzeczytane posty

Weekendowy wyjazd.

1
Witam serdecznie
Na imie mam Basia i mam 21 lat. To moj pierwszy post tutaj, dlatego prosze o wyrozumialosc;)
Chcialabym wziac babcie na kilka dni z dala od zatloczonego Krakowa, aby mogla wypoczac i zregenerowac sily.
Jestesmy z Krakowa. Szukamy mniejszej miejscowosci w wojewodzctwie malopolskim ,w ktorej mozna spedzic kilka przyjemnych dni. Bardzo prosilabym was o podanie miejscowosci i jezeli jest taka mozliwosc to o podanie miejsca w ktorym mieliscie okazje sie zatrzymac. Szukamy raczej taniego noclegu.Zamierzam jechac autem dlatego prosze o nazwe miejscowosci nie wymagajace zbyt dlugiej, meczacej jazdy autem ;)
Serdecznie pozdrawiam

Re: Weekendowy wyjazd.

2
Twoje zachowanie jest godne podziwu. Miło, że troszczysz się o swoją babcię. Ja mogę polecić Ci Sandomierz, spokojna i piękna miejscowość w województwie świętokrzyskim. Jest tam kilka przytulnych pensjonatów. Natomiast jeżeli zdecydujesz się na dłuższą podróż, może już po sezonie letnim to polecam Ci zabrać babcię do małej nadmorskiej miejscowości. Moi dziadkowie jeżdżą co roku nad morze i zawsze wracają stamtąd młodsi o połowę.

Re: Weekendowy wyjazd.

9
Jeśli chodzi o weekend to ciężko powiedzieć. Osobiście zabrałabym kogoś z rodziny do Białowieży. Kocham to miasto i jego okolicę. W prawdzie trochę ode mnie daleko to tego malowniczego zakątka kraju ale jestem prawie pewna, że w przyszłym roku pojadę tam z narzeczonym :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości