Nieprzeczytane posty

Re: Weekendowy wyjazd.

14
Jeśli jesteście z Krakowa, to może góry? Ja osobiście uwielbiam morze, ale tam trochę daleko :) Polecam Wisłę, chociaż nie wiem, czy to nie za daleko? Widoki są przepiękne, przyjemny deptak, no i Hotel Gołębiowski, gdzie można zażyć relaksu w aquaparku :)

Re: Weekendowy wyjazd.

16
Może kiedyś jak nasze Pendolino będzie śmigać po torach z prędkościami na miarę tej maszyny to człowiek będzie się wybierał na weekendowy wypad nad morze z południa i północy w góry. w tej chwili jak pociąg Gdynia - Zakopane jedzie 14 godzin to sorry, ale ledwo się zajedzie i już trzeba wracać ;/

Re: Weekendowy wyjazd.

18
Aktualnie ciekawe pobyty wakacyjne można wykupić w Promenadzie nad Jeziorem Zegrzyńskim (jezioro pod Warszawą). Można tam aktualnie wykupić pobyty wakacyjne. Z tego co pamiętam za ok 100 za osobę ma się nocleg, wyżywienie oraz atrakcje sportowe.
Samo miejsce bardzo ładne - zielono. Szczególnie latem jest tam ciekawie ponieważ jest tam piękna plaża, można wykąpać się w jeziorku (chociaż ja jako zmarźluch wolę się jednak opalać.).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości