Nieprzeczytane posty

Sandomierz z okolicami w dwa/trzy dni

1
Witam!
Zdecydowałem się na napisanie tego posta, ponieważ wybieram się w tę majówkę w okolice Sandomierza i poszukuję porad, co warto zobaczyć, lub czego nie warto zwiedzać, po to, aby stworzyć plan wycieczki. Wycieczka trwa od 30 kwietnia do 2 maja. Ważna informacja jest taka, że będę miał własny samochód, zatem dojazd nie jest problemem.

O tyle o ile w samym Sandomierzu nie ma zaskoczenia co do wartych zobaczenia atrakcji:
  • - Ratusz,
    - Rynek,
    - Piwnice,
    - Brama Opatowska,
    - Wąwóz św. Jadwigi,
    - Dom Długosza,
    - Zamek w Sandomierzu,
To już jeśli chodzi o okoliczne atrakcje nie mam wielu informacji. Wiem, że warto zobaczyć zamek Krzyżtopór, pałac w Baranowie Sandomierskim, pałac i bizony w Kurozwękach. Co jeszcze polecilibyście do zobaczenia tak, aby zapełnić ten czas zwiedzania. Konkretnie chodzi mi o 30 kwietnia (dojazd do Sandomierza), 1 maja to już sam Sandomierz i 2 maja (wyjazd z Sandomierza).
Z góry dziękuję za wszelką pomoc i rady :)

Re: Sandomierz z okolicami w dwa/trzy dni

5
Jak wycieczka po Sandomierzu i okolicy, to tylko z przewodnikiem :) Lokalni mieszkańcy mają ogromną wiedzę, którą przekazują razem z wieloma ciekawostkami. Znajdźcie takie osoby, które naprawdę mają do tego pasję.
Świetne oferty dotyczące tego rejonu ma agencja http://geotravel.com.pl/
W zeszłym roku wybrałam się do Sandomierza. Piękny region Polski, który warto zwiedzić. Polecam każdemu miłośnikowi natury :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron