Nieprzeczytane posty

Re: Kryzys w Grecji

11
Cenowo to faktycznie wygląda bardzo ciekawie. Dziś widziałem nawet bilety do Aten za niecałe 150 zł z Warszawy. Zastanawiam się jak to jest z bezpieczeństwem. No i na ile wyjazd teraz do Grecji jest opłącalny w obliczu strajków - może się okazać że utknie się na miejscu, albo nawet na lotnisku, jeśli komunikacja miejska, albo pracownicy lotniska zastrajkują :)

Chociaż z drugiej strony, słyszałem głosy od podróżnych, którzy są obecnie w Grecji (nie wiem gdzie dokładnie) i mówią, że w ogóle nie odczuwają, że coś jest nie tak...

Słyszałem dla równowagi też głosy o szykującym się konflikcie zbrojnym z Turcją, która będzie chciała skorzystać z okazji, lub zamachu stanu szykującym się w Grecji - także zdania są bardzo podzielone ;)
byle dalej...

Re: Kryzys w Grecji

12
Kurcze to nie dobrze,jakikolwiek konflikt zbrojny nie wróży dobrze,szczególnie w Państwie w którym panuje chaos i wszystko jest w rozsypce.Pomimo tego jestem dobrej myśli :) :)


Jeśli chodzi o wyjazdy to rzeczywiście niektóre oferty a zwłaszcza last minute zwalają z nóg (dosłownie) . :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Kryzys w Grecji

13
Zawirowania gospodarcze i uliczne protesty Greków nie będą miały wpływu jakość świadczonych w czasie lata usług turystycznych. Tak zapewnia w specjalnym komunikacie Gabriel Coptsidis, ambasador Grecji w Polsce. Podobnego zdania są przedstawiciele krajowych biur podróży. Portale turystyczne postanowiły samodzielnie sprawdzić faktyczny stan sytuacji greckiej u progu sezonu.I jak się okazało wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku.

Greckie destynacje turystyczne są bezpieczne i dobrze przygotowane do tegorocznego sezonu. Od kilku tygodni w hotelach są już pierwsi goście, także z Polski - zapewnia Piotr Szczygłowski, marketing manager w biurze podróży Ecco Holiday.


Ja widać Grecja wkracza ponownie z impetem na arenę turystyczną,i jak się okazuje z pozytywnym skutkiem,co dla nas turystów jest najważniejsze.Oby tak dalej :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Kryzys w Grecji

14
Konsekwencji finansowego krachu ciąg dalszy. Problemy wracają jak bumerang,zmuszając rząd do wynajmu lub co gorsza sprzedaży wysp.Aż strach pomyśleć co będzie jak Rosjanie lub Chińczycy skorzystają z okazji ,więcej temacie tutaj

Osobiście strasznie szkoda mi Greków,mam nadzieje że nie będą zmuszeni do aż tak drastycznych środków
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Kryzys w Grecji

15
Gdyby ktokolwiek z nas przeczytał wszystkie posty dotyczące kryzysu w Grecji stwierdził by jednoznacznie że to jakieś fatum krąży na tym Krajem.Jak by tego było mało od wczoraj płonie grecka wyspa Samos z której ewakuowani są setki turystów. :( :(


Czekam z utęsknieniem na fakt kiedy będę mógł napisać "koniec kryzysu zamykam temat"
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Kryzys w Grecji

16
Sierpień nie należał do udanych miesięcy poz względem ilości turystów.I choć strajki odbywały się głównie w Atenach,a także innych dużych miastach,to ucierpiały również hotele na wyspach.

Wszyscy jednak liczą na poprawę obecnego stanu rzeczy w miesiącach wrzesień,październik.Hotele w tym okresie maja być tańsze o ok 15 -25 %. ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Kryzys w Grecji

19
Poznałam w swoim życiu trochę Greków i po rozmowie z nimi doszłam do wniosku, że z kryzysu to oni szybko nie wyjdą. Totalnie nie rozumiem ich toku rozumowania. Zamiast wziąć się w garść to marudzą, że dla nich nie ma już żadnych szans. Oni wręcz uważają, że tak jak ich przodkowie spadł na nich teraz zły los i nic z tym nie da się zrobić. Muszą to przeboleć i przetrwać:/ Takie rzeczy mówili mi studenci ekonomii...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grecja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości