Nieprzeczytane posty

Sztokholm w listopadzie

1
Witam serdecznie,

interesuje nas mała wycieczka do Skandynawii. Na sam początek chcielibyśmy na parę dni wybrać się np. samolotem do Sztokholmu.
Oczywiście tam wynajęlibyśmy jakiś samochód. Pomyślałem, że te parę dni można śmiało tam nocować pod namiotem. Wcześniej podróżowaliśmy jedynie po ciepłych krajach w lato więc namiot (zresztą i tak na polach kempingowych był całkowicie normalny). Ale jak to się ma do pogody panującej w listopadzie?

Czy tam jest to normalne, że ktoś sobie nocuje w namiocie o tej porze gdzieś na obrzeżach lasu?
Wydaje mi się, że mogła to by być ciekawa przygoda. Tym bardziej, że z tego co wiem od listopada można rozpalać ogniska bo zakaz jest zniesiony.
Może ktoś coś doradzić?

Re: Sztokholm w listopadzie

3
Listopad w Sztokholmie, to jest pogodowa porażka. Ani to zima ani to lato. Nie polecam, a już na pewno nie na namiot. W nocy tak wymarzniesz, że nie będziesz miał na nic ochoty. Lepiej się wstrzymaj na przyszły rok, albo jedź w grudniu/styczniu. Są opcje, żeby dostać się tam za nieduże pieniądze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szwecja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron