Nieprzeczytane posty

Re: Jarmarki Bożonarodzeniowe w Niemczech

2
A więc kochani jarmark w Cottbus zaliczony.
Samo miasto całkiem ładne, nie duże, prawie nic do zwiedzania - rynek, kościół, wieża.
Sam jarmark bardzo klimatyczny, ustawiony w kształcie litery L.
A w samym środku młyńskie koło.
Na jarmarkach wszystko: ozdoby, słodycze, ubrania.
Kiełbasa z grilla w bułce 3 - 4 euro, grzaniec 2.5-3 euro, gorące pączki 1 euro sztuka. Młyńskie Koło 5 euro. Robi 4 obroty. Widok z góry mega. Warto!
Niedaleko jarmarków 2 galerie Kaufhof i Spree. Spree nie warta uwagi. nic tam nie ma. Kaufhof typowa galeria z sieciówkami i restauracjami. Minus - płatna toaleta w galerii 50 centów.
Warty uwagi sklep dm z tanimi fajnymi kosmetykami. A panom polecam Game Shop z gadżetami dla graczy oraz grami.

Re: Jarmarki Bożonarodzeniowe w Niemczech

4
Ja mam za sobą Glasgow i Wrocław, podrzucę zdjęcia jak tylko znajdę chwilkę. W Niemczech jeszcze nie byłem jeśli chodzi o jarmarki choć muszę przyznać że wygląda badzo ładnie. Dzięki za zdjęcia :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości