Nieprzeczytane posty

Re: Jakie kierunki wybrac?

12
Podróż do Nepalu może być fascynująca przygoda Twojego życia, pod warunkiem że odpowiednio się do niej przygotujesz. Pytanie czy nastawiasz się na zwiedzanie czy zdobywanie jednego ze szczytów w Himalajach? To dosyć ważny element który warto sprecyzować. Z innych równie "egzotycznych" kierunków, polecam także wizytę w Mongolii.

Re: Jakie kierunki wybrac?

13
Ja bym postawiła na Malediwy, ale to wszystko zależy jaki rodzaj wypoczynku lubicie. Wietnam i Kenia to typowe zwiedzanie, a Malediwy to bardziej bierny wypoczynek. O takich egzotycznych podróżach możesz poczytać na reklama usunięta. Często piszą tam jakie miejsca w danym regionie warto zwiedzić. Ja czytałam tam ostatnio sporo o Indonezji , bo wybieramy się na Bali. Wymienili tam sporo ciekawych turystycznie miejsc, warto zajrzeć.

Re: Jakie kierunki wybrac?

15
Jak myślicie czy w styczniu opłaca się w ogóle podróżować po Europie, czy lepiej wybrać się np. do Afryki np. na jej północ? Nie jest to przecież jakaś duża różnica w kilometrach, a wolałabym mieć pewność, że nie będzie mi zimno. Może macie jakieś sprawdzone miejsca w Europie, które odwiedzacie w zimie?

Re: Jakie kierunki wybrac?

18
My co roku spędzamy wakacje nad jeziorem Garda. Jeździmy całą rodziną - ja, mąż i dzieci. Uwielbiamy Włochy, ich kulturę, a także jedzenie. Najbardziej zachwycają mnie tam góry i wąskie uliczki w pobliskim miasteczku. Jest to idealne miejsce to uprawiania sportów wodnych, a także relaksu i odpoczynku. Bardzo polecam - nie raz tam jeszcze wrócimy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości