Nieprzeczytane posty

Re: Podróżna mini apteczka

116
Co masz na myśli pisząc o dalszym wyjeździe,chodzi o Afrykę czy generalnie kraje egzotyczne? Decydując się na taką wyprawę z biurem podróży to nie musisz się o nic martwić ponieważ wszystkie informacje masz wyszczególnione i wiesz jakie szczepienia są obowiązkowe przed wyjazdem.
www.sywor.pl - domki Zakopane, zapraszamy.

Re: Podróżna mini apteczka

117
Ja zawsze ograniczam ilośc bandaży bo przydały mi się maksymalnie dwa - i tu mówię o wspinaczce. Zawsze można w potrzebie dokupić lub poprosić kogoś na szlaku. Dodatkowo niezależnie od tego gdzie jadę biorę małe tunku SPF 50 na nos i coś na opażenia. Za to zabieram każdy możliwy rodzaj plastrów i jeśli mam taką możliwośc jakiś antybiotyk na wszelki wypadek :)

Re: Podróżna mini apteczka

119
Zawsze zabieram ze sobą podręczna apteczkę mojego autorstwa czyli tabletki : przeciwbólowe, na problemy żołądkowe, na uspokojenie do tego zestaw plastrów, wodę utlenioną, opatrunki, coś na oparzenia, ukąszenia, zwichnięcia, miejscowo znieczulający spray. I to teoretycznie nigy mnie nie zawiodło ;)

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości