Nieprzeczytane posty

Re: Bośnia i Hercegowina

23
Chętnie też usłyszę odpowiedzi na te pytania, jadę teraz z mężem z biurem podróży Wytwórnia Wypraw do Bośni m.in na dwutygodniowy można rzec surwiwal :) cały czas zwiedzanie, spanie w hostelach, jazdy autokarem. Nie mogę się doczekać! Ale jak tak czytam Wasze posty to muszę się więcej dowiedzieć. Gdzieś indziej na forum czytałam, że w Bośni to jeszcze gdzieniegdzie trzeba uważać na miny. Super!

Re: Bośnia i Hercegowina

24
Sarajewo w dzień jest w pełni bezpieczne,trzeba zachować pewną "skromność" zwiedzając miejsca muzułmańskie,meczety,cmentarze.Raz popełniłem nietakt pytając o piwo na muzułmańskim festynie...W nocy,jak w każdym większym mieście lepiej omijać blokowiska.W Bośni postępuje b.szybka islamizacja,przybywa z roku na rok meczetów,minaretów.W pełni swobodnie można się czuć na południu i w republikach serbskich.Gościnność w Visegradzie przypomina tę z Moskwy,wódka,śpiewy i tańce nocą przed restauracją..Co do min,czasem spotyka się tablice z ostrzeżeniem,widziałem takie w okolicach Bihaca i Focy ale przecież w Polsce do dziś znajdujemy pozostałości z wojny.Jeszcze taka ciekawostka,najtaniej zjeść w Sarajewie można na starym mieście..dziwne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości