Nieprzeczytane posty

Re: Cuda natury w Polsce

164
Jest wiele takich pięknych zakątków w Polsce, które zdecydowanie warto odwiedzić i które można śmiało uznać za "cud natury", zarówno wyspę Wolin jaki Mazury czy Krzywy Las- każdy znajdzie coś dla siebie. My zapraszamy także do pięknego i spokojnego Sierakowa niedaleko jeziora Dobczyckiego w Małopolsce :)

Re: Cuda natury w Polsce

165
Dla mnie najpiękniejsze są Mazury. Ale nie ta część zepsuta przez przewalające się tłumy turystów a żaglówek na jeziorach, ale bardziej dziewicza. Żeby znaleźć te dziewicze miejsca musimy się przesunąć bardziej w stronę Warmii.
Idealne pod tym względem jest Pojezierze Brodnickie i znajdujący się właśnie tam hotel nad jeziorem:
Zdecydowanie go każdemu polecamy.

Re: Cuda natury w Polsce

168
Jesli chodzi o mnie to jestem wielką fanką naszych polskich gór i jestem zdania,że krajobrazy mamy nie gorsze niż za granicą :)
Uwielbiam szczególnie Małopolskie i Tatrzański Park Narodowy. Ile razy bym go odwiedziła to mi sie nigdy nie znudzi!
http://turysci.net.pl/podziwiaj-perly-wojewodztwa-malopolskiego/

Re: Cuda natury w Polsce

169
DworekKarwia_pl pisze:Cuda natury to zarówno Bałtyk, Mazury jak i wspomniane tatry, uważam ze warto wybrać się wszędzie, dokładnie zwiedzić aby samemu mieć rozeznanie co nam osobiście najbardziej przypadło do gustu, jaka forma wypoczynku :)
Zgadzam się w 100%:) Cudem są bieszczadzkie połoniny, jak i piękne nasze bałtyckie plaże. Wydmy w Łebie, jak i mazurskie jeziora. Tylko jeździć po Polsce i podziwiać.

Re: Cuda natury w Polsce

170
Fajnie by było stworzyć taką mapę, że od razu wiedzieć gdzie mamy blisko do czego!
Prowadzę http://www.marnujeczas.pl w którym dziele się swoją wiedzą na temat marketingu w internecie. Oprócz tego walczę z lenistwem, a wszystkie działające metody staram się opisywać. Uważam, że podróże kształtują charakter dlatego jak tylko mogę to staram się poznawać inne kraje i kultury.

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości