Nieprzeczytane posty

Re: Porady podróżnika

62
początkująca pisze:Dzień dobry!
13 stycznia2014r wybieram się na Filipiny powrót 23 styczeń 2014r paszport mam ważny do 03 lipca 2014r dowiedziałam się w czoraj , że powinien być ważny na 6miesięcy przed wjazdem na filipiny czyli 03 styczeń 2014r czy ktoś maiał podobny przypadek i czy miał problemy z tym związane
Z góry bardzo diękuję za każdą poradę
Chyba jednak się nie udało i koleżankę przymknęli na tych Filipinach.. :evil:

Re: Porady podróżnika

63
Z jakich agentów ubezpieczeniowych korzystacie? Ja ostatnio jak byłam w CHORWACJI wybrałam AXA. Nie wiem czy jestem zadowolona czy nie. Nie musialam na szczescie z ubezpieczenia korzystac, ale chcialabym wiedziec, które agencje cieszą się największym zaufaniem. No i najlepiej z doświadczenia

Re: Porady podróżnika

64
To chyba lepiej,że mimo wszystko nie musiałaś korzystać ze swojego ubezpieczenia,akurat w tej kwestii lepiej nie wiedzieć czy jest się zadowolonym czy nie:) A co do Filipin to także chętnie wysłucham relacji z podróży,czekam na nią z niecierpliwością.

Re: Porady podróżnika

67
Ciekawy temat na forum. Podróżowanie to prawdziwa przygoda, ale nieodpowiednie przygotowanie może skończyć się katastrofą. Ja ze swojej strony polecam sprawdzenie i wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia, również OC. Nie jest to duży wydatek, a może uratować portfel, jeśli zdarzy się jakaś przykra sytuacja z cudzoziemcem. Prawo w każdym kraju jest inne, również jeśli chodzi o pomoc medyczną i ratowniczą - warto dokładnie to sprawdzić przed wyjazdem.

Re: Porady podróżnika

70
Zawsze przed planowanymi przeze mnie wyjazdami ubezpieczam siebie i rodzinę przynajmniej od kosztów leczenia. Wprawdzie na szczęście nie musiałem z tego do tej pory korzystać ale koszt ubezpieczenia niewielki a koszty leczenia przeważnie odczuwalne. Dla turystów zawsze ceny są z górnej półki.
Zapraszam na moją stronę http://urlopek.info/. Tam jeszcze więcej opisów moich wyjazdów. Strona chwilowo w przebudowie.
Kilka filmów z wyjazdów https://www.youtube.com/user/urlopek/videos

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

cron