Nieprzeczytane posty

Re: Zjednoczone Emiraty Arabskie

157
Latem to nie sa duze , tutaj latem wszystko tanieje , natomiast bilety z Polski do dubaju sa latem tansze niz z Dubaju do Polski, jak dobrze zoorganizujesz podroz to koszty nie beda duze, wybieraj tanie hotele bo w nich i tak tylko nocujesz i sie wykapiesz, hotele sa tansze obo w emiracie Sharjah czy Ajman,a to rzut beretem:)wiekszosc czasu sie zwiedza albo lezy na plazy, to samo z posilkami wez ze soba nie psujace sie rzeczy aby zjesc sniadanie, obiad w miescie zjesz taniej niz w hotelu:)Pozdrawiam:)

Re: Zjednoczone Emiraty Arabskie

159
Jezeli bys leciala z cala rodzina lub ze znajomymi to lepiej wykupic zamiast hotelu, apartament umeblowany, wtedy sie skladacie i wychodzi Wam taniej.W takich apartamentach mozna gotowac , prac ,itp.Apartamenty umeblowane dzialaja na zasadzie hoteli tylko ze w takim apartamencie ma sie np trzy pokoje , dwie sypialnie z salonem a zmiesci sie kilka osob naraz, wiec kazdy pokoj moze byc na jedna rodzine, wychodzi duzo taniej niz hotel :)

Re: Zjednoczone Emiraty Arabskie

160
Byłam wczoraj w biurze podróży z którego zawsze wykupuję wczasy i pytałam o emiraty z czystej ciekawości i miłe zaskoczenie - ceny spadły bo więcej linii lata do emiratów i tak tygodniowy pobyt w Dubaju można znaleźć już za 3 tysiące polskich złotych (za Kanary prawie tyle płaciłam za osobę). Byłam w szoku ze tak tanio.
Więc musze wpisać jednak emiraty na moją listę miejsc do zobaczenia;)
A jakie tam w ogóle są pieniądze i jak to wygląda w przeliczeniu na złotego?

Wróć do „Zjednoczone Emiraty Arabskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości