Nieprzeczytane posty

Re: Zjednoczone Emiraty porady,przydatne informacje

21
Witam wszystkich jestem nowy na forum. Mam pytanie, jak to jest z wizami do ZEA, bo bardzo długo szukałem na różnych forach, czytałem poradniki i dowiedziałem się, że standardowo wiza kosztuje ok. 600 zł, ale mając bilety od Emirates Airlines można dostać wizę za 300 zł. Tak samo widuje oferty hoteli, gdzie wynajmując hotel dostaje się też wizę za 300 zł.
Z linii lotniczych wiem, że Emirates Airlines na pewno i chyba Air Arabia, ale znacie może więcej linii lotniczych, albo tanich hoteli które dają taką zniżkę na wizę?

Re: Zjednoczone Emiraty porady,przydatne informacje

22
Iwan pisze:Witam wszystkich jestem nowy na forum. Mam pytanie, jak to jest z wizami do ZEA, bo bardzo długo szukałem na różnych forach, czytałem poradniki i dowiedziałem się, że standardowo wiza kosztuje ok. 600 zł, ale mając bilety od Emirates Airlines można dostać wizę za 300 zł. Tak samo widuje oferty hoteli, gdzie wynajmując hotel dostaje się też wizę za 300 zł.
Z linii lotniczych wiem, że Emirates Airlines na pewno i chyba Air Arabia, ale znacie może więcej linii lotniczych, albo tanich hoteli które dają taką zniżkę na wizę?


Witaj cieplutko. czesc moich znajomych korzysta z tego posrednictwa
http://odkryjdubaj.pl/informacje-prawno ... 6wodFGtNLA

Re: Zjednoczone Emiraty porady,przydatne informacje

26
[quote="Iwan"]Czekam na jakąś promocje lotniczą, ale wstępnie koło października/listopada bym chciał przyjechać.[/quote

Czlowieku i ludziku nie wymagaj czegos na co Cie nie stac.Jestes na darmowym forum , gdzie udzielamy Ci pomocy za frikoo, moze liczysz ze nocleg Tez Ci zalatwie? jak Kijowe biuro wybierzesz?Z tego co slysze na dzien dzisiejszy jest problem z odlotem.wiecej nie wiem ale tym co kupuja wycieczki, niech sie wstrzymaja z tanimi lotami:)Wiecej nie pisze bo nie psuje raklamy

Re: Zjednoczone Emiraty porady,przydatne informacje

29
Zdecydowanie odradzam wyjazd do Emiratów latem. Oczywiście jest tam spokojniej i mniej turystów. Nawet rodaków nie spotkasz na ulicy, ale to już powinno nam wszystkim dać do myślenia. Ja Zdecydowanie polecam miesiące od listopada do marca. Jest chłodniej i można spokojnie zwiedzać kraj. Plaże są piękne i prawie puste, ponieważ tubylcy z nich raczej nie korzystają. Kobieta na plaży faktycznie robi furorę. Może się okazać, że zleci się cała masa arabów i hindusów tylko po to, żeby na Ciebie popatrzeć. Ostatnio rozmawiając z kolegą z Emiratów dowiedziałam się, że jest to ulubiona rozrywka młodzieży. W wolnej chwili biegają na plażę, żeby oglądać pół nagie turystki:) Co do cen, kraj ten jest bardzo drogi, ale tylko dla nasz, dla mieszkańców i osób pracujących w tym kraju ceny są bardzo przystępne, tym bardziej, iż emigranci pracujący w dużych (zazwyczaj) firmach dostają darmowy nocleg i jedzenie. Niestety ten darmowy nocleg to konieczność mieszkania z jedenastoma innymi osobami w jednym niewielkim pokoju.

Re: Zjednoczone Emiraty porady,przydatne informacje

30
Witam,

W maju mam lot z Berlina do Bangkoku z przesiadka (12 godzinny pobyt) w Abu Dhabi. Prosze Was o info, czy aby wyjsc poza lotnisko potrzebuje wizy, bo jak zdarzylem sie zorientowac nie nalezy ona do najtanszych, czy jestem w stanie w jakikolwiek inny sposob otrzymac np. 96 godzinny lub krotszy pobyt (czyt. pozwolenie).

Wdzieczny bede za odpowiedz.

Pozdrawiam,

Jay Jay
Pozdrawiam,

Jay Jay
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjednoczone Emiraty Arabskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości