Nieprzeczytane posty

Re: Kiedy najlepiej?

2
Widze,że nikt nie był tym tematem zainteresowany. Ja byłam na Cyprze więc jakbyście chcieli coś wiedzieć więcej to zapraszam po informacje. Akurat jestem na etapie pisania w blogu o tej wysepce,więc pamięć się odświeża.
Pozdrawiam

Re: Kiedy najlepiej?

5
Pod namiotem na Cyprze nei byłam.
Jeśli chcecie uniknąć upałów oraz zmarznięcia nocą, to uważam, że najlepiej będzie wybrać się tam w maju oraz wrześniu, październik też może być OK.
Pamiętam zimę (listopad/styczeń) gdy było ciepło - w ciągu dnia ok. 23-25 stopni, a w nocy nie mniej niż 15... A i wpsominam Gwiazdkę, gdy poprószyło tu i ówdzie. Tak wiec różnie bywa.

Re: Kiedy najlepiej?

6
Tanio nie jest, ale za to pięknie!
Byłam w maju i polecam pojechać tam właśnie wtedy. Noce są ciepłe, dni gorące - piękne plaże i pełno restauracji. Byłam w Paphos i jestem zadowolona. Koniecznie wybierz się na plażę Coral Bay ;)

Re: Kiedy najlepiej?

8
Cypr ma to fajne położenie, że tam nawet w lutym czy w marcu jest ok, może bez specjalnych upałów, ale przyjemnie ciepło, odważni mogą się kąpać nawet w morzu, bo ma około 16 stopni. A w maju to już w ogóle jest super i co najważniejsze, jak wspomniała Anusia - jest znacznie taniej i znacznie mniej tłoczno. Idylla :)

Re: Kiedy najlepiej?

9
Myślę, że już teraz jest dobry czas, żeby odwiedzić wyspę Cypr. Mieszkam tutaj już prawie 3 lata i zdecydowanie polecam to miejsce na wyjazd weekendowy [np. dlugi weekend majowy] lub dłuższy urlop. Atrakcje turystyczne znajdują się zarówno na południowej [greckiej] części wyspy, jak i na północnej [tureckiej]. Obecnie mamy już w zasadzie lato [takie jak w Polsce]. Od połowy maja mogą już się zacząć upały.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cypr”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości