Nieprzeczytane posty

Re: Itaka

12
Itaka to niekwestionowany lider wśród polskich organizatorów.

Mi również jakoś najczęściej zdarzało się korzystać z ich usług, ale to chyba głównie ze względu na atrakcyjne ceny, a raczej dobry stosunek jakości do ceny.

W ofercie jak to wszędzie lepsze i gorsze obiekty, ale Itaka ma najbogatsze portfolio produktowe.

Re: Itaka

14
Frezja pisze:Slodzicie :P ale w sumie ja tez na nich sie nie zawiodlam. Moze lepiej napiszcie gdzie byliscie ostatnio w jakich miejscach ?
Lanzarote :)
Itaka ma tam najczęściej najniższe ceny, a w ofercie przyzwoite hotele.
Kilka tanich hoteli z sieci THB - popularny Los Zocos w Costa Teguise oraz bardzo oblegany przez gości Itaki Tropical Island w Playa Blanca.

Re: Itaka

15
Ja tam wolę samo sobie organizować takie wypady. Wiem że pewnie zapłacę więcej troszkę, ale mogę sobie sam zaplanować. Można sobie dostosować noclegi tam gdzie się chce, ostatnio byłem takim na weekendzie w białobrzegach. W sumie nawet sobie nie zdajemy sprawy ile jest jeszcze nieodkrytych, pięknych terenów w Polsce.

Re: Itaka

16
No ale trochę inaczej się organizuje weekend w Białobrzegach, a inaczej trekking w Alpach czy inne No Limits. Jeśli chodzi o wycieczki tematyczne np. zwiedzanie na rowerach albo wspomniany trekking - zdecydowanie wolałabym postawić na biuro. Mniej zachodu, rozsądniejsze koszty i wyższy komfort.

Re: Itaka

17
Nie ma się co obawiać z Itaki - tak naprawdę jeżeli mogę to jeżdże tylko z nimi. Profesjonalne podejście do ludzi, rzetelne informacje, jeszcze nigdy się nie nacieliśmy (no może raz jak nam dużo zmienili godziny ale to sięmogło stać u każdego). A jeżeli chodzi np o Kanary to rzeczywiście ceny mają najlepsze.

Re: Itaka

18
Zmiany godzin lotów to normalne i zdarza się u każdego przewoźnika, bo przecież w ofertach podawane są godziny przewidywane. Fajnie, jeśli trafią się korzystne, ale nie czepiałabym się tego jakoś szczególnie, bo przecież pierwszy i ostatni dzień to i tak podróże.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości